in

Kemerburgaz’da Bir Çiftlikte 2 Köpeği Öldürüp İnekleri Çaldılar

Kemerburgaz’da çiftlikteki köpekleri zehirli etlerle öldürüp biri doğum yapmak üzere olan 8 ineği kaçırdılar.

Kemerburgaz’da Zeynep Çelik ve ailesinin çiftliğindeki 2 köpeği zehirli etle öldürerek,hırsızlar 8 ineği çaldılar. Üstelik ineklerden biri doğum yapmak üzereydi.

ciftlikhirsizlik5

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Zeynep Çelik ve ailesi, 4 yıldır Kemerburgaz’daki çiftliklerinde inek, tavuk, köpek besliyorlar. Her gün çiftliğe gelen ve hayvanlarına gözü gibi bakan Zeynep Çelik, pazartesi sabahı geldiğinde ineklerinin çalındığını fark etti. Köpekleri de zehirli etle öldürülmüştü.

ciftlikhirsizlik4

İneklerini kendi çocuklarından ayırmayan Zeynep Çelik, bu olayın ardından büyük üzüntü duyarken köpekleri öldüren ve hayvanları çalanların yan komşunun kapısını kırarak içeri girdiğini belirtti.Çelik ailesi, hırsızların 3 veya 4 kişi olduğunu düşünüyor.

ciftlikhirsizlik2

Suçluların bulunması için arama devam ederken Zeynep Çelik’in aktardığı bilgiye göre; çiftliğe yakın bir kahvede “Ben size bu kadar para verdim, nasıl bu kadar hayvan olduğunu bilemessiniz?” diye bir konuşma duyulması şüpheleri arttırdı.

ciftlikhirsizlik1

Büyük bir özveriyle baktıkları canlara bunu yapanların yakalanması ve gerekli cezayı almaları için Change.org’da bir kampanya başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sokak canlarının annesi

Sokak Canlarının Gülşah Annesi

Agop Usta yeni yürüteç

Felçli Kedilerin Umudu Agop Usta’dan Yeni Yürüteç