in ,

Kediyi Önce Sevip Öptü, Daha Sonra Yerden Yere Vurup Bıçakladı

Beyoğlu’nda bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler izleyenlerin kanını dondurdu. Kameralara yansıyan şahıs tam anlamıyla bir vahşete imza attı.

Beyoğlu‘nda bayramın ikinci günü kelimenin tam anlamıyla bir vahşet yaşandı. Alkollü olduğu iddia edilen erkek bir şahıs gece saatlerinde geldiği sokaktaki bir kediyi yanına yaklaşarak önce sevdi. Elindeki bıçakları kasap gibi bileyleyen cani, kediyi defalarca yerden yere vurdu. Yerde can çekiştiği esnada kediyi bir de bıçaklayan cani, öldürdükten sonra çöp konteynerine attı. O dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kediyi Önce Sevip Öptü, Daha Sonra Yerden Yere Vurup Bıçakladı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İHA’nın haberine göre olay, geçtiğimiz 2 Eylül Cumartesi günü saat 02.00 sıralarında Beyoğlu Tomtom Mahallesi‘nde meydana geldi. İddiaya göre, gece saatlerinde ellerinde bıçakla sokağa gelen alkollü erkek bir şahıs, konteynerdeki kedileri sevmeye başladı. Ardından kasap gibi bıçağını bileyen cani, çöp konteynerinden aldığı kediyi defalarca yerden yere vurdu. Aldığı darbelerin etkisiyle ağır yaralanan kedi sokağa savruldu. Sonrasında kedinin başına gelip önüne oturan cani, elinde bıçaklarla onu öldürdü. Ardından da ayağa kalkıp hayvanın  cesedini çöp konteynerine attı. Tüm bu yaşanan dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=97&v=n-gSK_PaIGc

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, ayakta durmakta zorlandığı görülen şahıs kedilerin yanına yaklaşıyor. Bir süre onlara bakan şahıs o esnada elindeki bıçağı bileyliyor. Ardından kediyi kucağına alan şahıs onu bir süre seviyor. Sonra onu yerden yere vuruyor, ağır yaralanan kedi yola savruluyor. Daha sonra kedinin başına gelen şahıs önüne oturup onu bıçaklıyor. Kediyi öldüren şahıs ardından cesedini çöp konteynerına  atıyor.

Şahsın olayın yaşandığı gece polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mastitis03 758x426

Kedilerde Meme Enfeksiyonu Nedenleri ve Belirtileri

Dünyanın En Yaşlı Kedisi Nutmeg Hayatını Kaybettiöç

Dünyanın En Yaşlı Kedisi Nutmeg Hayatını Kaybetti