in

Kediye Tecavüzden Yargılanması Devam Eden Şahıs, 14 Yaşında Çocuğa Cinsel Saldırıdan Tutuklandı

ABD’nin Arizona eyaletinde bu yılın başında kedisine tecavüz ettiği için gözaltına alınan Michael C. Navage, reşit olmayan bir kızla ilişkiye girmeye çalışmaktan tutuklandı.

Amerikan medyasına yansıyan haberlere göre; Michael C. Navage’nin geçen hafta buluşmak istediği 14 yaşındaki kız aslında gizli polisti. Hakkında dava açılan Navage’a, reşit olmayan kızı cinsel istismarda bulunmak için ayartmak ve cinsel saldırı teşebbüsü ile uyuşturucu bulundurmaktan da iki suçlama yöneltildi.

kediyetecavuz eden sahis

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Navage’ın yakalanmasına giden süreç şöyle işledi: Mesa kentinde bir dedektif, çöpçatanlık sitesinde kendisine bir profil oluşturdu. İddiaya göre; Navage da o profille iletişime geçti. Karşısındaki kişinin 14 yaşında olduğunu öğrenen Navage, cinsel içerikli mesajlar göndermeye ve buluşma planları yapmaya başladı.

Durumun ortaya çıkması üzerine gözaltına alınan Navage’ın evinde metamfetamin de bulundu. Hayvana tecavüz, hayvana şiddet ve uyuşturucu bulundurmak suçlarından yargılandığı davayı bekleyen Navage’ın, Mesa Hapishanesi’ne koyulduğu belirtildi. Navage’ın kefaletle serbest kalma olasılığı da bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

doga ile ilgili sozler 1

Doğa ile İlgili Sözler

kedi ve kopekleri zehirleyen doktor

Kedi ve Köpekleri Zehirlediği İddiasıyla Yargılanan Doktor: Sadece Güvercinleri Vurdum, Bunu Yapmaya Hakkım Var!