in

Kediye İşkence Edip Kanıyla Çeşme Mermerine Arapça Yazı Yazdılar

Konya’da kimliği belirsiz kişi ya da kişiler ‘Boncuk’ adlı kediyi döverek işkence uyguladı. Apartmanın bodrum katına bırakılan kedinin kanıyla çeşme mermerine, Arapça olarak ‘visal’ (kavuşma) yazıldığı görüldü. 

Olay 31 Ağustos Cumartesi günü Konya Selçuklu’nun Bosna Hersek Mahallesi’nde meydana geldi.

Betül Kayaalp, 1 sene önce sahiplenip ‘Boncuk’ ismini verdiği kediyi bir ara evden dışarı çıkardı. Apartmanın önüne giden kedi, uzun süre eve dönmeyince Kayaalp de dışarı çıktı. Bu sırada Kayaalp, bodrum katından kedinin sesini duydu. Hemen aşağı inen Kayaalp kedisini dövülerek işkence yapılmış halde kanlar içinde buldu.

kediye işkence 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

Kayaalp’in veterinere götürmesiyle tedaviye alınan Boncuk’un çenesinde kırık olduğu, başında ödem oluştuğu ve tek gözünün kör olma ihtimalinin bulunduğu belirtildi.

Kediye işkence yapıp kanıyla çeşme mermerine yazı yazmışlaröç

Kedisine yapılanların vahşilik olduğunu dile getiren Kayaalp şunları söyledi: “‘Boncuk’ öldüresiye dövüldü. Kanı ile kavuşmak anlamına gelen Arapça ‘visal’ yazıldı. Vahşiliği daha nasıl anlatabilirim? Hayvana şiddet, insana şiddetin temelini oluşturur. Her ne olursa olsun bu, kabul edilemez. ‘Boncuk’un çenesi kırık, gözün birinin kör olma ihtimali var, başında ödem oluşmuş. Önümüzdeki süreç çok önemli. Her gün sabah akşam giderek, tedavisini yaptırıyorum. Hayati tehlikesi devam ediyor. Benim ‘Boncuk’um ölebilir, içim parçalanıyor. Bir insan savunmasız bir canlıya nasıl olur da böyle bir şey yapar, anlam veremiyorum.”

kediye işkence 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Motora Giren Yavru Kedi AVM Güvenliği Tarafından Kurtarıldıöç

Motora Giren Yavru Kedi AVM Güvenliği Tarafından Kurtarıldı

Kedi Dostlarınız için Evde Hazırlayabileceğiniz Turuncu Mamaöç

Kedi Dostlarınız için Evde Hazırlayabileceğiniz ‘Turuncu Mama’