in

Kedisiyle Taksiye Binen Genç Kadın Taksici Tarafından Darp Edildi

Üniversiteli İrem Ok, “Kediyle bindiğim takside şoförün şiddetine uğrayarak araçtan atladım. Şoför boğazımı sıktı ve tokat attı” diyerek şikâyetçi oldu.

İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi kimya öğrencisi İrem Ok (22) önceki akşam Rumeli Hisarı’ndaki kampüsten taşıma çantasındaki kediyle birlikte Gayrettepe’ye gitmek üzere 34 TFN 98 plakalı taksiye bindi.

taksc

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hürriyet’in haberine göre, taksiyle kampüsten çıkan Ok, şoföre eve uğrayarak bir kedi daha alacağını söyledi. Bunu kabul etmeyen taksi şoförü, kediye alerjisi olduğunu öne sürdü. Bunun üzerine Ok, taksiye kediyle bindiğini hatırlattı. Taksici “En başta bana yukarıdan kedi alacağız demedin” diyerek ikinci kediyi almayı reddetti.

Taksiye kedi için bindiğini belirterek inmek istediğini söyleyen İrem Ok, kâbusa dönen yolculuğunu şöyle anlattı: “Bana ‘Paramı ver öyle in’ dedi. Ben de Gayrettepe’ye götürmesi halinde parasını vereceğimi söyledim. ‘Ben ambulans mıyım, kedi falan taşıyamam’ dedi. Bağırıp çağırarak taksiyi hızlı sürmeye başladı. ‘Ne yapıyorsun, beni indir’ dedim, durmadı. Tekrar beni indirmesini istedim, durmayınca kapıyı açtım. Yavaşladı ama tekrar devam etti. Ben de araçtan atlamak zorunda kaldım.”

Darp raporu aldı

Taksiden atladıktan sonra yaralandığını belirten Ok, araçtan inen taksicinin bağırarak kendisine tokat attığını söyledi. Ok çığlık atarak yardım isteyince, taksicinin bu kez  boğazını sıkarak darbetmeye devam ettiğini belirtti. Olay yerinden geçen biri tarafından kurtarıldığını, taksicinin bu sırada kaçtığını ifade eden İrem Ok, darp raporu olarak şikayetçi oldu. Raporda öğrencinin boynunda dokunmaya bağlı hassasiyet, sağ diz alt bölgesinde düşmeye bağlı sıyrık, alt dudak bölgesinde de sıyrık oluştuğu belirtildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa’ya da şikayette bulunan Ok, taksicinin bulunmasını ve gereken cezayı almasını bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sokak hayvanlarina mama dagittilar

Zeynep Dizdar ve Faruk K. Sokak Hayvanlarına Mama dağıttılar

rahmeh gemi

Bakanlığın İspanya’ya Gidecek Dediği Gemi Çeşme’de Görüntülendi