in ,

Kedisine Verecek Maması Yok ama Kocaman Bir Çocuk Kalbi Var

Pırıl pırıl bir kalbe sahip olan Kadir her gün kedisinin karnını doyurmak için Tatvan Aile Sağlık Merkezine gidiyor.

Sizleri, Dünya Kediler Günü’nde içinizi sevgi ile ısıtacak bir çocuk ile tanıştıracağız. Kedisine verecek maması olmayan ancak kocaman bir kalbi olan Kadir.

Pırıl pırıl bir kalbe sahip olan Kadir her gün kedisinin karnını doyurmak için Tatvan Aile Sağlık Merkezi’ne gidiyor. Çünkü oranın hayvansever hekimleri sokak hayvanları için sağlık ocağının önüne mama bırakıyor.

hergun-kedisi-iile-berbar-mama-almaya-giden-cocuk-kadir

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kadir onlu yaşlarda, Bitlis Tatvan’da yaşayan hayvansever bir çocuk. Çok sevdiği, geceleri sarılıp beraber uyuduğu kedisinin karnını doyurmak için, her gün kedisini alıp sağlık ocağına gidiyor ve kedisinin oraya konulmuş mamaları yemesini bekliyor.  Kadir 5 çocuklu bir ailenin evladı. Babası inşaat işçisi mevsim kış olduğu için işsiz, 4 kardeşinden biri engelli. Kedisine verecek maması yok ama kocaman bir kalbi var.

hergun-kedisi-iile-berbar-mama-almaya-giden-cocuk-kadir-1

Sağlık ocağındaki hekim ablaları Kadir’e her gün gelip yorulmasın diye mama veriyorlarmış ancak Kadir, mama bittiğinde tekrar istemeye utandığı için yanına kedisini de katıp yine sağlık ocağının yolunu tutuyormuş.

Kedisi sağlık ocağının önündeki mamalar ile karnını doyururken çekilen görüntülerde Kadir videoyu çeken kişiye şöyle soruyor “Veterinerin yerini biliyor musun?”

Kadir bu görüntülerle tüm hayvanseverlerin gönüllerini fethetti. Görüntüleri izleyen hayvanseverlerin kimi mont yardımı, kimi kedisi için mama yardımı kimisi ise harçlık göndermek istedi.

hergun-kedisi-iile-berbar-mama-almaya-giden-cocuk-kadir-4

Her gün yılmadan kedisini doyurmak için sağlık ocağı ve evi arasında mekik dokuyan güzel kalpli Kadir gibi, sevgi dolu çocuklar bizim en büyük umudumuz.  Sevgi ve merhametle dolu çocuk kalbin hiç değişmesin Kadir.

 

Not: Gelen yoğun talepler üzerine güzel yürekli çocuk Kadir Köçer’in adresini paylaşıyoruz sizlerle…  Karşıyaka mah. menekşe cad. no 28 Tatvan/ Bitlis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kopektumoronn

‘Gölge’nin Burnundaki Tümör, Mikro Cerrahi Yöntemle Alındı

kochayvansevgisionn

Caroline Koç’un Hayvan Sevgisi