in

Kedisi Sebebiyle Migren Atağı Geçirdiği İçin Yarışmaya Katılamamış!

Masterchef programı yarışmacılarından Çağla, migren ağrıları yüzünden geçtiğimiz hafta programa katılamamıştı. Daha sonrasında tekrar katıldığı yarışmada konuyla ilgili açıklama yapan Çağla, kedisinin hayata gözlerini yumduğunu ve bu yüzden günlerce uyku uyuyamadığını, hatta yemek bile yiyemediğini söyledi.

TV8’in ilgi ile takip edilen programı Masterchef’te izleyenleri derinden etkileyen bir an yaşandı.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılamayan Çağla Levent, 14 Ağustos günü yayınlanan bölümde bunun sebebini açıkladı. Şiddetli migren ağrısı geçirdiğini söyleyen iki çocuk ve 3 kedi annesi Masterchef yarışmacısı Çağla “Çok ağırdı, baya bir iğneler, ilaçlar… Şu anda buradayım.” Dedi.

“10 GÜNDÜR UYAYAMIYORUM, YEMEK YİYEMİYORUM…”  

Masterchef jürisi Mehmet Yalçınkaya’nın “Bu migrenlerin sık sık geliyor mu?” sorusuna ise izleyenleri derinden etkileyen şu cevabı verdi: “Şefin ben 9 gün önce kedimi kaybettim. O bana çok ağır geldi. Benim için çok kıymetliydi. Onun üzerinden 10 gündür uyuyamıyorum ben. Yemek yiyemiyorum, 4 kilo verdim. Yani normalde bu kadar sık geçirmiyorum ama o üzüntü stres hepsi bir araya gelince doğal olarak migren atağında döndü.”

MASTERCHEF ÇAĞLA’NIN INSTAGRAM HESABINDAN YAPTIĞI PAYLAŞIM:

View this post on Instagram

Sen benım ucuncu evladım, Sen benım ucuncu gozum, Sen benım ucuncu elım, Sen benım kımselerde tamamlayamadıgım,tanımlayamadıgım,hıcbır sıfata sıgdıramadıgım,yanımda oldugu her an benı en cok hıssedenım anlayanım,konusamayan ama dınleyenımdın… Aynı evde bır an yoktu kı senınle yanyana olmayalım sen bu dunyada bana verılen en guzel odullerden biriydin Oğlum ??? İyi ki gectın hayatımdan, İyi ki beni bu kadar guclendırdın bılıyorum gittin ama her an yanımdasın kokun her an burnumda ben senı cok sevdım oglum hep yanımda ol benım hıc buyumeyenım…???

A post shared by Çağla LEVENT (@caglalevent) on

Jüri üyeleri tarafından insan sağlığının her şeyden önce geldiğini ve yarışmaya devam edip etmemek konusundaki kararının sorulması üzerine ise Çağla, “Ben burada olacağım, değil migren hiçbir şey yıkamaz beni burada.” Dedi.

MASTERCHEF YARIŞMACISI ÇAĞLA LEVENT KİMDİR?

TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan yemek yarışması Masterchef’in merak edilen yarışmacılarından Çağla Levent, 31 yaşında. 13 yaşında bir kızı, 11 yaşında bir oğlu var.3 tane kediye de annelik yaptığını söyleyen Masterchef yarışmacısı Çağla, Ankara’da yaşıyor. El lezzetine güvenen Çağla Güven, meze yaparak geçimini sağlıyor ve satışını online sistem üzerinden yapıyor.

Anne ve babası beş yaşındayken ayrılan Çağla Levent, kardeşlerini kendisi büyütmüş ve bu süreçte yemek yapmayı öğretmiş. Babasının öldürüldüğü gün MasterChef’e katıldığını gözyaşlarıyla anlatan Levent, babasını öldüğü zaman başarılı bir öğrenci olduğunu ve kros takımı kaptanlığı yaptığını ancak yaşananları kaldıramayıp lise sonda okulu bıraktığını belirtti. Genç yaşta evlenen ve erken yaşta anne olan Çağla Levent, evliliği yürümediği için boşandığını ve ayaklarının üzerinde tek başına durmak zorunda kaldığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yavru Kedi Istinat Duvarlari Arasinda Mahsur KaldiOC

Yavru Kedi İstinat Duvarları Arasında Mahsur Kaldı

aniz

Anız Yangınına Müdahale Eden İtfaiye Eri İsyan Etti: Bu Canın Vebalini Nasıl Ödeyecekler?