in

Kedisi Çalınan Savcı, Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu

Kedisi çalınan savcı, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Soruşturma başlatıldı.

Olay, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda görevl br savcının başına geldi. İki ay önce ailes ile birlikte Çekmeköy’de bir restorana gitmiş,yanlarında Atlas Boncuk adındaki siyam cinsi kedilerini de götürmüşlerdi.

HABERTÜRK’ten Arzu Kayan’ın haberine göre Savcı ve ailesi bir masada oturuyordu. Biraz ilersindek yüz numaralı masada ise başka bir ale. O aile bütün gece kediyi sevdi, onunla oyunlar oynadı. Ancak savcı ile kızı
bir süre sonra kafasını çevirdğinde kedileri orada yoktu. İddaya göre yüz numarada oturan aile de mekandan ayrılmıştı. Restorandaki görevllerin verdiğ bilgiye göre de oraya zaman zaman giden aile
olaydan sonra bir daha hiç gitmedi.
Kedisi Çalınan Savcı Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olayın ardından savcı ve ailesi büyük üzüntü yaşadı. Bir süre kedinin kaybolduğu yere getirilmesin, beklediler ancak sonuç alamadılar. Bunun üzerine savcı soluğu makamında aldı ve şikâyet dilekçesi yazdı. Şikâyet dilekçesinde yan masada oturan ve kediyi bir süre seven çiftten şikâyetçi olduklarını söyleyen savcı, bu kişilerin bulunmasını istedi. Dilekçesinde ise, “Bizim de dalgınlığımızdan faydalanan bu kişiler kediyi alıp götürmüşler. Hesabının bir kısmını kredi kartı ile ödediklerini öğrendiğim kişilerin kimlik ve adres bilgilerinin teyit edilmesi ve bu kişilere ulaşılarak çalınan kedinin bulunup tarafımıza teslim edilmesini istiyorum” cümlelerine yer verdi.

Kedisi Çalınan Savcı Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunduöç

Konuyla ilgili HABERTÜRK’e konuşan Cumhuriyet Savcısının kızı se, kedilerinin geri gelmesin istediğini söyleyerek, “Biz her zaman geliyorduk buraya ve kediyi de getiriyorduk. Orada insanlar hep kediyi seviyordu. O yüzden o gün yaşanan durumu normal karşıladık. Umarım iyidir. Kedimizi çok özledim. Ger istiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hava Limanında Yurt Dışına Çıkarılmaya Çalışılan Mors Dişi Ele Geçirildiöç

Hava Limanında Yurt Dışına Çıkarılmaya Çalışılan Mors Dişi Ele Geçirildi

Ereğli’nin Kedi Köpek Evleri Öğrencilere Teslim öç

Ereğli’nin Kedi Köpek Evleri Öğrencilere Teslim