Kediniz için Uzay Mekiği Formunda Alternatif Bir Seyir Yatağı

Evcil kedilerinin, klasik yumuşak yataklarına alternatif olarak, duvara monte edilebilen “seyir yatağı” geliştirildi.

Kedi boy mobilyalar, kedi çadırı, mimari kedi evleri derken tüylü dostlarımıza özel pek çok havalı tasarımla karşılaştık. Fakat Myzoo Studio çıtayı biraz daha yükselterek kediler için uzay mekiği formunda seyir yatakları tasarladı.

MYZOO tarafından tasarlanan Spaceship Gamma Clear Kedi Seyir Yatağı ile tüylü dostlarımıza oturup etrafı gözetleyebileceği mükemmel bir alan yaratıyor.

Bu kedi yatağının duvara kolayca monte edilebilmesi kedinize şekerleme yapabileceği ve takılabileceği bir sığınak veriyor.

Şeffaf cam kubbesi sayesinde kediniz panoramik olarak odanızı görebilirken, havalandırma delikleri de içerdeki havayı temiz tutuyor.

Saydam akrilikten ve ahşabın açık ve koyu renk birleşiminden yapılan bu kedi yatağı aynı zamanda iç mekânınıza sanatsal bir hava katıyor.”

Koleksiyonda özellikle üç model öne çıkıyor: Alfa, Beta ve Gama. Her model kullanıldığı alana göre ayrışıyor. Kapsül şeklindeki bir zemin modeli olan Alpha, dünyaya iniş yapmak isteyen kediler için ideal.

Beta ve Gama ise rafların üzerinden ya da duvarlardan kuş bakışı olarak dünyayı izlemek isteyen kediler için. Kediler yüksek yerlerde olma ihtiyacı duyduğundan Beta ve Gama’dan daha çok hoşlanacaklarını tahmin ediyoruz.

Her bir yatak; masif ahşap bir gövdeye, geniş hava deliklerine ve en az bir akrilik kubbeli pencereye sahip.

Park Halindeki Otomobilin Üzerine 5’inci Kattan Köpek Düştü

‘Köpek Saldırısı’ Haberleri ve Hayvan Düşmanlığı