in

Kedilerle Selfie Artık Çok Kolay!

Cat Selfie, kıpır kıpır olan kedi dostlarımızın dikkatini telefona doğru sabitliyor ve onlarla harika selfie’ler çekebilmeyi sağlıyor.

Kedilerle hayatı paylaşmak büyük bir mutluluk. Elbette durumun kontrolden çıktığı anlar da oluyor. Örneğin siz çalışırken tüylü dostunuzun masaya gelip ilgiye aç bir çocuk gibi davranması, sürekli oyun oynamak istemesi zor anlar yaşatabiliyor. Onun ilgisini karşılıksız bırakmaya yüreğiniz dayanmaz, diğer yandan da işinizi yapmak zorunda olduğunuzdan şekilden şekle girersiniz. Kediye oyun alanı, sahibine ise çalışma masası olan Ascend Desk bu soruna çözüm öneren bir tasarımdı. Tüylü dostlarınızı uzaktan izleme ve onlarla gerçek zamanlı iletişim kurma imkanı veren, hatta onlara uzaktan atıştırmalık verebileceğiniz VAVA Mobile Pet Cam de kontrolü sağlamak adına etkili bir çözümdü. Şimdi de kamera karşısında kontrolü ele almayı ve onlarla güzel selfie’ler çekebilmeyi sağlayacak Cat Selfie var karşınızda.

Kedilerle Selfie Artık Çok Kolay

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Cat Selfie oldukça basit bir fikirden yola çıkarak yaratılmış. Bu anlamda basit olanı bulmanın başarıya götüreceğini kanıtlar nitelikte. Kedi şeklindeki klipsli tasarımı telefona tutturmanız ve biraz sallamanız yeterli. Böylece zilin çıkardığı sesle kendinizin bakışları kameraya odaklanıyor.

Kedilerle Selfie Artık Çok Kolayöç

Cat Selfie, Loughborough Üniversitesi tasarım bölümü öğrencilerinden George Hill’in imzasını taşıyor. Hill bu tasarımla BPMA’nın öğrenciler arasında düzenlediği tasarım yarışmasının kazananı olmuş. George, tasarımın promosyon olarak kullanabileceği düşüncesiyle Whiskas gibi bir markalarla da iletişime geçmiş. Ürün şu anda 11,95 sterlin fiyatla Bubblegum Stuff’ta satışta.

Kaynak: Bigumigu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

oyuncaöç

Oyuncak Satarak, Sokak Hayvanlarını Besliyor

512 yasinda kopekbaligi kesfedildi

Grönland’da 512 Yaşında Köpekbalığı Tespit Edildi