in , ,

Kedileri Asılarak Öldürülen Kadın ile Komşuları Arasında Tartışma Yaşandı

Antalya’da beslediği kedilerin ayrı tarihlerde iki kez demir korkuluklara asıldığını görünce gözyaşlarına boğulan genç kadın, bu sefer diğer kedileri beslemeye geldiği sırada bir apartman sakiniyle tartışma yaşadı. Kedilerin beslendiği alanda çevrenin kirlendiği gerekçesiyle çıkan tartışma, genç kadının cep telefonu kamerasına yansıdı.

Muratpaşa ilçesi Üçgen Mahallesi’nde meydana gelen olaylarda, sokak kedilerini besleyen hayvansever Tuğba Yurtdaş’ın (36) 2 kedisi farklı tarihlerde apartmanın zemin katındaki dairenin demir korkuluklarına asıldı. Kedilerinin cansız bedeniyle karşılaşan Yurtdaş, gözyaşlarına boğulup, polis ekiplerinden yardım istemiş, şüphelendiği bazı kişilerin olduğunu da belirterek kendisine gözdağı verildiğini iddia etmişti.

Antalyada Kedilerin Beslenmesinden Rahatsiz Olan Kisiler ve Hayvanseverler Arasinda Tartisma Yasandi 2 scaled

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kedileri Seven Kişi, Kedilerin Beslenmesini Pislik Olarak Gördü

Bugün ise son olayın gerçekleştiği adreste diğer kedilerini beslemeye bir arkadaşıyla beraber giden Yurtdaş, iddiaya göre apartman sakini bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Tepki sonrası Yurtdaş cep telefonu kamerasıyla kayda girdi. Apartman sakinin, “Kedileri ben çok seviyorum ama bu rezillik. Bu kadar pislik olmaz. Çevreyi kirletiyorsunuz” sözlerinin ardından tartışma alevlendi. Yurtdaş ise, bu sözlere, ”Asıl biz sizin pisliğinizi temizliyoruz” şeklinde karşılık verdi. Bunun üzerine apartman sakini Yurtdaş’ın arkadaşını eliyle itti. O anlarsa Yurtdaş’ın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elazigda Kan Donduran Olay 8 Yavru Kopek Olu Bulundu 1

Elazığ’da Kan Donduran Olay: 8 Yavru Köpek Ölü Bulundu

Kurekle Dehset Sacarak Yavru Kedileri Olduren Esnafa Halktan Katil Esnaf Istemiyoruz Protestosu3

Kürekle Dehşet Saçarak Yavru Kedileri Öldüren Esnafa Halktan ‘Katil Esnaf İstemiyoruz’ Protestosu