in

Kediler için Tasarlanan Değişken Oyun Alanı: KATRIS

Tetris’ten ilham alınarak tasarlanan ve kedi dostlarımız için çok amaçlı kullanılabilen KATRİS’e göz atmalısınız…

Kediler için tasarlanan değişken oyun alanı KATRIS Tree, aynı zamanda tırmalama tahtası ve kediyle yaşayanlar için de modüler bir mobilya işlevi görüyor.

kedioyunalani6

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

KATRIS Tree, kedilerini mutlu etmenin yollarını arayan kedi severlerin ilgisini çekecek bir tasarım. Farklı şekillerde istiflenebilen ve aynı zamanda patili dostlarımız için tırmalama tahtası işlevi gören ürün, çocukluğumuzun unutulmaz oyunu Tetris’ten ilham alınarak tasarlanmış.

kedioyunalani3

Blokların farklı şekillerde birleştirilebiliyor olması, kediler için her seferinde baştan keşfedecekleri değişken bir oyun alanı yaratıyor. Yalnızca kedicikler için değil, onlarla yaşayanlar için de kimi zaman sehpa kimi zaman kitaplık olarak kullanılabilecek modüler bir mobilya niteliğinde. Hatta duvara raf olarak da monte edilebiliyorlar.

kedioyunalani4

Kapsamlı bir araştırmanın sonucunda ortaya çıkan tasarımda, kedi davranış biliminin kediler için uygun gördüğü en iyi materyaller kullanılmış. Bu nedenle Animal Planet’te yayınlanan ve davranışsal sorunları olan kedilerin psikolojisine iyi gelecek çözümler arayan “My Cat From Hell” programında da  KATRIS’e yer verilmiş.

kedioyunalani1

Bloklarda kullanılan ağır yük taşıma özelliğine sahip 200 tabaka kağıt, FSC sertifikalı (Forest Stewardship Council tarafından ekoloji dostu orman ürünleri için verilen bir sertifika ) ve parçalanmaya karşı dayanıklı. Hiçbir toksik madde kullanılmadan üretilen bloklar, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış . Kullanılmaz hale geldiklerinde ise tamamen geri dönüştürülebiliyorlar.

kedioyunalani5

Bloklar 136 kiloya kadar ağırlığı kaldırabiliyor ve şerit kıskaçlarla birbirlerine tutturulabiliyor.

Kaynak: Bigumigu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

buzagıkopekdostlukon

Kendini Köpek Zanneden Sevimli Buzağı Moonpie’nin Yüzünüzü Gülümsetecek Hikayesi

itfaiye gorevlisi suni teneffusle kopegi hayata dondurdu

Yangından Kurtardığı Köpeği Suni Teneffüs ile Hayata Döndüren İyi Yürekli İtfaiyeci