in

Kedi Bakıcısının Seks Skandalı

ABD’nin New York kentinde bir kediye bakması için tutulan Ahmet Öztürk, eve getirdiği bir kadınla sevişirken kameralara yakalandı.

abdkedi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Queens bölgesinin Forest Hills mahallesinde yaşayan Audrey Yang, yaklaşık üç haftalığına ülke dışına çıkmadan önce, evindeki kedisine bakması için ortaklarından biri Ahmet Öztürk olan Pet Parade şirketiyle anlaştı.

Ancak Avustralya‘ya giden Yang, o yokken evinde yaşananlardan habersizdi.

Yang’ın eşinin eve yerleştirdiği sensörlü güvenlik kamerası, içeri biri girdiğinde çektiği görüntüleri e-posta ile çifte gönderiyordu. 24 Mayıs’ta New York saatiyle 21.00 sularında bir e-posta alan Yang, gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

abdkedi2

Evindeki kedisine her gün saat 15.00 civarında yarım saatliğine bakması için tuttuğu Öztürk; mutfak tezgâhının üstünde, kanepede ve halının üzerinde bir kadınla sevişiyordu. Üstelik bu sırada kedisi Miyav Miyav da onları izliyordu.

“Mesaj Attım Cevap Vermedi”

New York merkezli Pix 11 televizyonuna konuşan Yang, “O an sinirden küplere bindim. Hemen mesaj atarak, o kızla bu saatte evimde ne yaptığını sordum. Cevap vermedi… Sonra yeni görüntüler gelmeye başladı. Bu kez çıplaktılar” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZBlx8p5YcsI

Bunun üzerine Yang, arkadaşı Alisha Marshall’dan gidip eve bakmasını istedi. Arkadaşının ricasını yerine getiren Marshall da kameralar tarafından izlendiklerini söyledikten sonra Öztürk ve kadını evden kovdu. Marshall, kadına küfürlü bir dille, “Defol git! Yolda giyin! Bir de senin giyinmeni bekleyemem” diye bağırdı.

“Çok mahcubum”

Pix 11 televizyonunun ulaştığı Öztürk ise anın şehvetine kapıldığını söyleyerek, “Böyle bir şey yapmaya niyetim yoktu. Kedileri seven ve iki kedisi olan bir kadınla birlikteydim. Çok mahcubum. Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım” dedi.

abdkedi3

Yang, bu utanç verici olayın ardından evin temizlik masraflarını ödeyen Öztürk’ten şikayetçi olmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one cıkan buz devri

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Vizyona Girdi

one cıkan inci kefali

Av Yasağı Döneminde İnci Kefali Yakalayanlara 73 Bin Lira Para Cezası Kesildi