in , , , ,

Kedi Aşığı Babalar Ve Minikleri

Kedi babalarının biricik tüylü çocuklarıyla birbirinden güzel hikayeleri…

Babalarımızın hayvanlara olan sevgisi, aşkı bir başkadır. Özellikle babanız bir kediye aşıksa sizi bile ikinci plana koyabilir. Sanki tek çocuğu biricik kedisiymiş gibi hissedersiniz. Bu hissi sadece kedi babalarının çocukları anlayabilir. Sevimli kedileriyle bir saniye ayrı kalmaya dayanamayan bu mükemmel kedi babalarının babalar gününü kutluyoruz. Ve onlara biricik kedileriyle uzun ve sağlıklı ömürler diliyoruz. Şimdi gelin bu babalar gününde tatlı kediler ve babalarının sevimli hallerine biz de ortak olalım.

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Alper Görmüş ve Kızları Şeker İle Eylül

Alper Görmüş sevimli kızı Şeker’i ilk defa yanında biricik kızı Eylül’le sitenin kedilerini severken görmüş. Yaklaşık iki aylık dişi kedi Şeker’le aynı anda tanışmış baba kız. Kendi sitelerinde yaşayan ve sürekli sevdikleri sevimli kedilerini aylar sonra yaşadıkları sitenin biraz dışında kanlar içinde bulan baba Görmüş, kediyi kaptığı gibi veteriner kliniğine götürmüş. İki hafta veteriner kliniğinde tedavi altında kalan Şeker siteye dönünce sokakta kalmayı reddederek geceleri babası olarak seçtiği Alper Bey’in banyosunun camından içeri atlayıp evde uyumaya başlamış. Evde halihazırda Sersem ve Sepelek adlı iki kedisi olan Görmüş, Şeker için tedirgin olmuş. Bu tedirginliğinde haklı olduğu da kısa sürede ortaya çıkmış. Sersem ve Sepelek Şeker’i uzun bir süre rahat bırakmamışlar. Bunun üzerine Şeker ile hayvan sevgisini babasından alan Eylül Hanım ters dubleks evin alt katında birlikte yaşamaya başladılar. Fakat taşınma durumu olduğundan Alper Bey artık Şeker ile diğer kedilerin kaynaşması gerektiğini düşünerek onları yavaş yavaş bir araya getirmeye başlamış. Yeni evlerine geçtiklerinde ise aralarındaki negatif durum büyük bir ölçüde aşılmış. Şeker ve babası Alper Bey’İn bu güzel ilişkisi tam 17 yıl sürmüş. 17 yılın ardından minik kızı Şeker’in başını okşayarak veda eden Alper Beyin Şeker’siz geçireceği ilk babalar gününü gönülden kutluyoruz. Ve ikilinin güzel hikayesini Alper Bey’in kaleminden duymak isteyenler için linkini veriyorum:

https://serbestiyet.com/featured/daha-sekeri-yok-46945/

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri 6

Kazım Özgür ve Kara Kızı “Karamık”

Kazım Özgür’ün apartman bahçesinde beslediği ve ‘Şirine’ ismini verdiği güzel kızı birbirinden sevimli kediler dünyaya getirmiş. Onlardan birisi de Karamık. Bir süre sonra kalçasında sorun olduğunu fark ettiklerinde veteriner hekime götürdüler. Veteriner Hekim, kalça kayması sorununda kedinin bir süre güvenli bir ortamda tutulması gerektiğini bu halde iyileşeceğini söyleyince baba Kazım Özgür Karamık’ı eve aldı. Çocuğu gibi sahip çıkıp baktığı iyileştirdiği Karamık’la da bir daha ayrılmadı.

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri 5

Kazım Özgür ve Yakışıklı Oğlu Kaptan Kirk

Karamık’ın babası olarak tanıdığımız hyavansever Kazım Özgür, apartmanda beslediği kedisi Şirine’nin yavrularından Karamık’ın da kardeşi olan Kaptn Kirk’ e de babalık yapıyor. Kaptan Kirk’ün de gözünde başlayan bir hastalık sonucu düzenli bir damla tedavisine ihtiyacı vardı. Tabii ki Kazım Özgür ve eşi bu sorumluluğu da üstlenerek iki kardeşin ömürlük ailesi oldular.

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri 7 1

Hasan Can Yavuz ve Karizmatik Oğlu Efe

10 yıldır Efe isimli yakışıklı kedisine (abartmıyoruz fotoğrafta da gördüğünüz gibi yakışıklı bir kedi 🙂 ) babalık yapan hayvansever Hasan Can Yavuz sadece Efe’ye değil sokaktaki tüm hayvanlara babalık yapıyor. Çevresinde yaşayan tüm kedilere ‘ekürülerim’ diyerek onların her birine isimler koyan Hasan Can Yavuz her ekürisinin nelerden hoşlandığını hangi yemeği nerede yemeyi sevdiğini bile biliyor. Onlara sürekli yemekler indiren Hasan Bey kokuyu alıp da farklı kediler de yemek yemeye gelir diye onlar için bile ayrı bir pay hazırlıyor. Yanında da sürekli mama taşıyarak gördüğü her hayvanın karnını doyumaya çalışan koca yürekli Hasan Bey’in de babalar günü kutlu olsun…:)

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri 8

Bahri Aydemir ve Güzel Kızı Cleo

Bahri Aydemir kedileri sadece uzaktan sevmekle yetinen evde kedi olması olayına pek de pozitif bakmayanlardanmış. Fakat kızı yüksek lisans yapmak için yurtdışına gitmeden önce yokluğunda babası ve annesine onun yokluğunu aratmayacak bir küçük güzel kız getirmiş. Sokakta çok hasta olarak rastladığı ve tedavi ettirdiği Cleo’yu eve ilk getirdiğinde tabii ki babası minik kediye bir sürü kural koymuş. Salona giremez demiş şirin kedi girmiş koltuğa çıkamaz demiş minik kedi çıkmış kucağıma sırnaşmasın demiş şimdi ise patisi elinde beraber uyuyorlar. Sevimli kız Cleo’nun babası Bahri Aydemir’in de babalar gününü kutluyoruz.

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri 2

İhsan Özlerden İle Biricik Tüylü Kızı Tekila

İhsan Özlerden evinde kedi istemeyip kedi gelince de ayrılamayan babalardan. İhsan Beyin kızı sokakta perişan durumda bulmuş minik Tekila’yı ve onu o halde bırakmaya gönlü el vermemiş. kediyi iyileştirmek için evlerine getirince “Almayın şunu eve.” dese de çocukları iyileştirince göndeririz diyerek ikna etmişler İhsan Bey’i . Sevimli kedi de iyileşme sürecinde İhsan Bey’in kalbine girmiş. İkili o gün bugündür birbirlerinden ayrılmıyor. İhsan Bey, 6 yaşındaki kızı Tekila’yı kucağından indirmiyor. Tekila’nın babası İhsan Bey’in de babalar gününü kutluyoruz.

Kedi Asigi Babalar Ve Minikleri 3

Fatih Mehmet Uyan ve Minik Çocuğu Karamel

Fatih Mehmet Uyan da evinin bahçesinde sokak kedilerine ev sahipliği yapan hayvansever bir baba. Kızı Türkan Uyan’a da hayvan sevgisini aşılayan Fatih Mehmet bey evinde de iki güzel kediye babalık yapıyor. Onlarla beraber vakit geçirmekten çok hoşlanan Fatih Mehmet Bey, biricik kedilerini yanından bir an olsun ayırmıyor. Karamel’in babası Fatih Mehmet Bey’in de babalar gününü yürekten kutluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mersinde Masum Kopege Akil Almaz Iskence

Mersin’de Masum Köpeğe Akıl Almaz İşkence!

Kurtarilmis Cok Sayidaki Hayvana Babalik Eden ve Onlara Cenneti Yasatan Is Insani Mert Akkok 14 e1624170022947

Kurtarılmış Çok Sayıdaki Hayvana Babalık Eden ve Onlara Cenneti Yaşatan İş İnsanı, Mert Akkök