in ,

Keçiören Belediyesi, Evcil Hayvan Oteli Açmaya Hazırlanıyor

Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve burada bulunan Doğal Yaşam Alanını hizmete sokan Keçiören Belediyesi, “Evcil Hayvan Otelini” hizmete açmaya hazırlanıyor.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, çok yakında yine belediyecilikte bir ilke imza atarak muhteşem bir “Evcil Hayvan Otelini” hizmete açacaklarını müjdeleyerek, “Evcil hayvanlarını kısa süreli konaklatmak isteyen aileler için son derece temiz, gezinti parkurları, oyun alanları, havuz ve açık-kapalı konaklama alanlarıyla yine Türkiye’ye örnek bir Can Dost Otelini hizmete açıyoruz” dedi.

Kecioren Belediyesi ve TBBden Can Dostlara Empati Etkinligi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Altıok: “Can Dostlarımıza Sahip Çıkmak Bizim Görevimiz”

Altınok, masum ve dilsiz olan hayvanlarımızın mal değil can olduğunu vurgulayarak “hayvanlara olan borcumuzu ödüyoruz. Her türlü şiddete, tacize ve kötü muameleye maruz kalan can dostlarımıza sahip çıkmak bizim görevimiz. Çünkü biz yaratılanı severiz yaratandan ötürü” ifadelerini kullandı.

Kecioren Belediyesi ve TBBden Can Dostlara Empati Etkinligi 2

Yeni çıkan Hayvan Hakları Yasasına sahip çıkıp farkındalığı arttırmak amacıyla TBB Başkanı Fatma Şahin’in koordinesinde gerçekleşecek empati etkinliğine ev sahipliği yapacak olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Turgut Altınok, “Tamamen teknolojik tedavi ekipmanlarıyla ve doğal yaşam ve oyun alanlarıyla donatılan Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde can dostlarımızla buluşacak, bir kreş ve otel ferahlığında ve özelliğinde planlanan merkezimizde onların mutluluğuna ortak olacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kayip Kopek Chopini Kusadasi Belediye Ekipleri Buldu 3

Kayıp Köpek Chopin’i Kuşadası Belediye Ekipleri Buldu

Hazar Golundeki Martilar da Olmeye Basladi

Hazar Gölün’deki Martılar da Ölmeye Başladı