in

Kazada Ölen Annesinin Bedenine Sımsıkı Sarılan Bebek Maymunun Feryadı Yürekleri Dağladı

Acının sadece insanlara özgü birşey olmadığını trajik bir olayla gözler önüne seren kazada yavru maymunun ölen annesine yakarışları yürekleri dağladı.

Acının sadece insanlara özgü olmadığının gözler önüne seren olay Güney Hindistan’da meydana geldi. Bir trafik kazasında annesini kaybeden yavru maymunun kan donduran görüntüleri yürekleri dağladı. Annesinin bedenine sımsıkı sarılan yavru maymun annesine olan ölümsüz sevgisini yakarışlarıyla duyurmaya çalıştı.

annesi-oln-yavru-maymunun-yakarislari-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hindistan’da meydana gelen olayda yolun karşına geçmeye çalışan anne maymuna bir araç çarptı. Çapmanın etkisi ile yola savrulan maymun oracıkta can verdi. Annesinin yolun ortasındaki cansız bedenini gören yavru maymun koşarak annesinin bedenine sarılarak ona yardım etmeye çalışsa da, bu çabası onu hayata döndürmeye yetmedi.

annesi-oln-yavru-maymunun-yakarislari-3

Olaya şahit olan kişiler, bebek maymun kazadan hemen sonra annesinin yanına gitti ve onu uyandırmak için elinden geleni yaptığını, feryatlarıyla yardım istediğini söyledi.

annesi-oln-yavru-maymunun-yakarislari-2

Olaya şahit olan bir başka Hintli ise “Anne maymun kazadan hemen sonra öldüğü için yapacağımız birşey yoktu, sadece cesedin etrafını taşlarla çevirerek yavru maymunun acısına ortak olmaya çalıştı. Bu inanılmazdı dakikalarca ağlayan yavru maymun insan gibi duygularını gösterdi ve yürek burkucuydu.” diye konuştu.

Yetkililerin annesinin başında ayırmakta zorlandıkları yavru bakıma alınırken, annenin cesedi hint geleneklerine göre yakılmak üzere götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6600 volt elektrik verilerek 1500 kişinin önünde idam edilen fil Topsy. öç

6600 Volt Elektrik Verilerek Edison’un Alternatif Akım Kötülemesine Kurban Edilen Fil Topsy

Hüseyin Avni Sipahi hollandaya tepki olarak ineğimi keseceğim

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı, “Hollanda’ya Tepki Olarak İneğimi Keseceğim”