in ,

Kayseri’de Keçilerini Dağa Kaçıran Vatandaş, 10 Gün Sonra İtfaiye’den Yardım İstedi

Kayseri’nin Develi ilçesinde dağlık alanda 10 gündür mahsur kalan 4 keçi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı arama ve kurtarma ekiplerinin yoğun çalışması ile kurtarılarak sahiplerine teslim edildi.

Türkiye’nin en iyi çalışan ve yaşam hakkına saygı konusunda da devlete hizmet etmek üzere atanan memurlara ve seçilen vekillere örnek olabilecek kurumu itfaiye bu kez dağ başında mahsur kalan keçilerin hayatını kurtarmak için sarp kayalara tırmandı. Kayseri’nin Develi ilçesine Öksüt Mahallesi‘ndeki bir vatandaş 4 keçisi dağa kaçtı. 10 gündür dağda mahsur kalan 4 keçinin kendiliğinden inmemesi üzerinekeçilerin sahibi Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı arama ve kurtarma ekiplerinden yardım istedi.

1# Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı arama ve kurtarma ekipleri 4 keçinin 10 gündür mahsur kaldığı dağlık alana geldi.

Daglik alanda 10 gundur mahsur kalan kecileri Itfaiye kurtardi 4 ajanimo

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

2# Sarp kayalıkların olduğu alanı tırmanmak için ekipmanları hazırlamaya başladılar.

Daglik alanda 10 gundur mahsur kalan kecileri Itfaiye kurtardi 2 ajanimo

3# İtfaiye erleri iplerle sapr kayalıkları tırmanmaya başladılar. 4 Keçinin bulunduğu alana doğru zorlu tırmanışı gerçekleştirdiler.

Daglik alanda 10 gundur mahsur kalan kecileri Itfaiye kurtardi 3 ajanimo

4 # Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı arama ve kurtarma ekipleri zorlu tırmanışın ardından keçileri buldular. Keçileri can güvenliğini sağlayacak şekilde keçileri ayaklarından bağlayarak indirmeye başladılar.

Daglik alanda 10 gundur mahsur kalan kecileri Itfaiye kurtardi 1 ajanimo

5# Sarp dağlık alanda mahsur kalan keçiler, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı arama ve kurtarma ekipleri tarafından güvenli bir şekilde indirildi. Keçiler, tardım isteyen vatandaşa teslim edildiler.

Dagda Mahsur Kalan Kecileri Itfaiye Kurtardi1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Martilar neden Oluyor

Martılar Neden Ölüyor?

Iz Takip Kopekleri 3 Gundur Kaybolan Alzheimer Hastasi Kadini Ariyor 1

İz Takip Köpekleri 3 Gündür, Kaybolan Alzheimer Hastası Kadını Arıyor