in ,

Kayıp Köpeğini Bulacağına Dair Yemin Eden Adamın Hayali 4 Yıl Sonra Gerçekleşti

4 yıl önce köpeğini kaybeden adam, yıllar içerisinde umudunu hiç yitirmeyerek, 4 yılın sonunda can dostuna kavuştu.

2006 yılında, Micheal Joy, ailesi ile birlikte tatile gitti. Tatilde onlara 3 sevimli köpekleri de eşlik etti fakat dönme zamanı geldiğinde köpeklerinden 4 aylık Labrador kayboldu. Orduda veteriner hekim olan Joy, sokak sokak gezip köpeğini aradı ama bulamadı. Veteriner hekim, köpeğini aramaktan bir an olsun vazgeçmedi ve verdiği bir röportajda, ”Eşime bu köpeği bulacağım. Hiç durmadan, her zaman ortaya çıkarsa diye sığınakların sayfalarını takip ediyorum.” dedi. Aile Kentucky‘deki Fort Campbell’e taşındı ama Joy, Sam’in temelli gittiğine inanmayarak Georgia’ya git gel yaparak can dostunu aradı.

Kayip Kopegini Bulacagina Dair Yemin Eden Adamin Hayali 4 Yil Sonra Gerceklesti 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

5 Yıl Sonra Gelen Telefon

Sam’in kaybolmasından yaklaşık 5 yıl sonra beklenmedik bir telefon geldi. City Dogs Cleveland’dan arayan yetkililer, ”Biz de Sam var” diyerek Joy’u harekete geçirdiler. Joy yetkililerden köpeği tarif etmelerini istedi ve o an, köpeğin 5 yıl önce kaybetti dostu Sam olduğunu anladı. Kurtarma ekibi, muayene esnasında Sam’e takılan çipten köpeği tanımış ve ailesine haber vermişti. Joy aldığı haber ile hemen yola çıkarak, 8 saatlik bir yolculuktan sonra Ohio‘ya vardı ve tek bir isteği vardı, Sam’in onu tanıması…

Kayip Kopegini Bulacagina Dair Yemin Eden Adamin Hayali 4 Yil Sonra Gerceklesti

”Noel’de Bir Çocuk Gibiydim”

Sam’in kaldığı yere geldiğinde Joy, “Oraya çıktığımızda ve Sam’i çıkarmalarını beklerken yüzümdeki beklenti görülebiliyordu. Noel’de bir çocuk gibiydim, ”dedi. Joy yıllar önce kaybolan köpeği ile ilk kez karşılaştığında çok heyecanlandı. Sam, önce Joy’u tanıyamasa da kuyruk sallamayı asla ihmal etmedi.

Kayip Kopegini Bulacagina Dair Yemin Eden Adamin Hayali 4 Yil Sonra Gerceklesti 3

Mutlu Son

Sam ve Joy uzun bir ayrılık yaşadıktan sonra artık tekrar beraberler ve Joy, Sam’i bir an olsun gözünün önünden ayırmıyor.

Kaynak: The Dodo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kirlangiclarin Lambalara Yaptigi Yuvalara Ozen Gosteren Yuvacik Koyu

Kırlangıçların Lambalara Yaptığı Yuvalara Özen Gösteren ‘Yuvacık’ Köyü

Polisin Durdurdugu Otomobilden Cikti Gorenler Saskina Dondu

Polisin Durdurduğu Otomobilden Çıktı, Görenler Şaşkına Döndü