in

Kayıp Köpeği ‘Fındık’ için Sosyal Medyadan Gözü Yaşlı Yardım İstedi

Isparta’da yaşayan Sema Bağbak, kayıp köpeği ‘Fındık’ın bulunması için sosyal medyadan paylaştığı videoyla yardım istedi. Bağbak, “‘Fındık’, 4 gündür kayıp. Ne olur, paylaşın. Köpek yok, nerede bilmiyorum? Bulana ne para istiyorsa vereceğim” diyerek, gözyaşı döktü.

Fatih Mahallesi’nde oturan Sema Bağbak, birkaç gün önce köpeği ‘Fındık’ı kaybetti. Köpeğini bulamadığı için büyük üzüntü yaşayan Bağbak, son çare olarak sosyal medyaya başvurdu. Gözü yaşlı çektiği videoda köpeğinin bulunması için yardım isteyen Bağbak, takipçilerini desteğe çağırdı.

Kayıp Köpeği Fındık için Sosyal Medyadan Gözü Yaşlı Yardım İstediöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sema Bağbak, paylaşımında, “‘Fındık’, 4 gündür kayıp. Ne olur, Allah aşkına paylaşın. Köpek yok, nerede bilmiyorum? Isparta’da kayboldu. Haber vermediğim yer kalmadı. Ne olur paylaşın. Ne olur, akıbetini bilmek istiyorum. Kimin elindeyse getirsin. Ne olur, haber verin. Bulamıyorum köpeğimi, haber vermediğim yer kalmadı. Bulana ne para istiyorsa vereceğim, ne olur” diyerek, gözyaşı döktü. Sema Bağbak’ın videosu, kısa sürede birçok kişi kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çorum Çöplüğünden Yurtdışına Yuva Bulan Köpüşleröç

Çorum Çöplüğü’nden Yurt Dışına Yuva Bulan Köpüşler

Beren Saatin Kuzu Derisinde Kanguru Tüylü Terliği Tepkilere Neden Olduöç

Beren Saat’in Kuzu Derisinden Kanguru Tüylü Terliği Tepkilere Neden Oldu