in

Kaybolan Kedi ‘Polise’ Başvurdu

Geçen hafta doğum yapmadan önce hastane kapısına giden yerli kedimizden ilham alan yabancı kedicik, polis bürosuna giderek hem aç kalmaktan kurtuldu hem de bu sayede yeniden insanına kavuştu.

kayip-kedi-hollanda-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hollanda medyasında yer alan habere göre, aç ve zayıflamış bir şekilde Haarlem polis bürosuna gelen kedi, önce bir süre bina önünde dolaştı. Daha sonra da içeri girerek, bir köşede beklemeye başladı.

Bir süre sonra da buradaki görevlilerin dikkatini çekmeyi başardı. Polis memurlarından biri mama alarak akıl küpü kedinin karnını doyurdu.

Kısa sürede kendisini toparlayan kedi, bütün ısrarlara rağmen dışarı çıkmadı ve polis bürosunda kalmayı sürdürdü. Memurlar, sırayla mama alarak kediyi beslemeye devam ettiler.

kayip-kedi-hollanda-1

Bu arada polis memurlara iyice alışan kedi, onlarla birlikte polis araçlarına binerek göreve gidip gelmeye bile başladı.

Bürodaki memurlardan biri, Haarlem Polisi’nin Facebook hesabına kedinin fotoğraflarını yükledi. Memurar, kayıp olduğundan şüphelenilen kedinin insanını aramaya başladı.

Kediseverlerin de yoğun bir şekilde bu duyuruyu paylaşması üzerine polise ihbarlar gelmeye başladı.

Adının Bunker olduğu belirtilen dişi kedinin bir haftadan fazla bir süredir kayıp olduğu öğrenildi.

Polis, Haarlem hayvan barınağı ve hayvan ambulansının da yardımıyla Bunker’in sahibine ulaşmayı başardı. Kayıp kedi, hayvan ambulansı tarafından yeniden evine götürüldü.

Yorum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kopegi benzinlikte boyle ezip kacti 1

Köpeği Benzinlikte Ezip Kaçtı!

snapchat sevimli hayvan 2 1

Snapchat’in Yeni Kurbanları: Sevimli Dostlarımız