in

Katiller Bu Sefer Kütahya’da Ortaya Çıktı, 10 Köpeği Zehirlediler

Tavşanlı ilçesi Akçaşehir Köyünde ikamet eden 34 yaşındaki Hüsnü Çetin, “Köpeklerim benim her şeyimdi. Onlarla gözüm gibi bakıyordum” dedi.

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi Akçaşehir köyünde çok sayıda av köpeği zehirlenerek öldürüldü. Köpeklerin sahibi sorumluların bulunmasını isterken, jandarmanın inceleme ve soruşturması sürüyor.

kutahya 1o kopek zehirlenerek olduruldu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tavşanlı ilçesi Akçaşehir Köyünde ikamet eden 34 yaşındaki Hüsnü Çetin, ilçe merkezine gittiği esnada komşusundan aldığı haber ile yıkıldı. Köye döndüğünde, yaklaşık 5 yıldır bakımını üstlendiği Barak, Macar, Pilot ve Maskeli cins 10 köpeğinin zehirlenerek öldürüldüğünü tespit eden Çetin, jandarma ekiplerine haber verdi.

kutahyada zehirlenen 10 kopek oldu

Köyde kimseyle husumeti olmadığını belirten Çetin, aynı zamanda mahallesinden yaklaşık 10 başka köpeğin de zehirlendiğinin tespit edildiğini söyledi. Kepçe operatörlüğü yapan Hüsnü Çetin, “Köpeklerim benim her şeyimdi. Onlarla gözüm gibi bakıyordum. Yaklaşık 5 yıldır bakımını üstelendiğim güzellik yarışmalarına dahi hazırlayıp dereceler aldığım bu köpeklerimi zehirleyen kişilerin bulunmasını istiyorum. Yüreğim çok yanıyor” dedi.

Çetin, benzer olayları duyduğunda çok daha fazla üzüldüğünü belirtti. Konu ile ilgili jandarma ekipleri ve savcılığın soruşturması devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sını Hayvan Hakkı Savunucuları Zanlıların Serbest Bırakılmasını Katliamın Gerçekleştiği Parkta Protesto Edeceköç

Hayvan Hakkı Savunucuları, Zanlıların Serbest Bırakılmasını Katliamın Gerçekleştiği Parkta Protesto Edecek

Wikileaks’in Kurucusu Tutuklandı Peki Fenomen Kedisine Ne Olduöç

Wikileaks’in Kurucusu Tutuklandı Peki Fenomen Kedisine Ne Oldu?