in

Kasırga Sırasında Kaybolan Köpek 2 Ay Sonra Ailesine Kavuştu

Kasırga sırasında kaybolan Bella tam 54 gün sonra ailesine kavuştu.

Tüm dünya Covid-19 ile savaşırken ABD’nin bazı eyaletleri Mart başından beri süren kasırgalar ile de uğraşıyor. Bu eyaletlerden biri de Tennessee eyaleti. Tennessee’da yaşayan Eric ve Faith Johnson çifti kasırgadan köpekleri sayesinde kurtuldu. Köpeklerinin onları uyarması ile uyanan çift, kasırgadan yara almadan kurtulsa da onları kurtaran köpekleri Bella kasırga sırasında kayboldu.

2 Ay Önce Kasırga Sırasında Kaybolan Köpek Ailesine Kavuştu 5

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Onu bulmak için yaklaşık 2 aydır evlerinin etrafındaki tüm sokakları gezen çift maalesef bir sonuca ulaşamamıştı. Kendilerinin kokusunu alması için kıyafetlerini dala asan çift ne yazık ki tüm çabalara rağmen köpeklerini bulamamıştı.

2 Ay Önce Kasırga Sırasında Kaybolan Köpek Ailesine Kavuştu 2

Ancak komşularının verdiği bilgi onları umutlandırdı. Komşuları Bella’ya benzeyen bir köpeği mahallede gördüklerini söylüyordu. 25 Nisan’da, kasırgada kaybolan hayvanları ailelerine kavuşturan Sarah Romeyn’e bir telefon geldi. Telefon üzerine hemen harekete geçen Romeyn, Bella’ya benzeyen köpeğe mama ile yaklaşarak onun fotoğrafını çekti.

2 Ay Önce Kasırga Sırasında Kaybolan Köpek Ailesine Kavuştu 3

Hemen fotoğrafı Eric’e atan Romeyn gelen cevap ile çok mutlu oldu. Çünkü bu köpek Bella’ydı. Bir köpeği daha ailesine kavuşturduğu için mutlu olan Romeyn, Bella’yı hemen ailesine götürdü.

2 Ay Önce Kasırga Sırasında Kaybolan Köpek Ailesine Kavuştu 6

 

Bella ve ailesi birbirlerine kavuştuklarında büyük sevinç yaşadılar. Bella kasırgadan tam 54 gün sonra ailesine kavuştu.

2 Ay Önce Kasırga Sırasında Kaybolan Köpek Ailesine Kavuştu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyuncakları Olmadan Yaşayamayan 15 Hayvanöç

Oyuncakları Olmadan Yaşayamayan 15 Hayvan

genelge

Gönüllüler ve Yetkililerin İş Birliği İçinde Olması için Genelege Yayınlandı