in

Kartpostallık Görüntüsü ile Aliağa Kuş Cenneti

İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan ve Türkiye’deki 425 kuş türünden 103’üne ev sahipliği yapan Aliağa Kuş Cennetinde flamingolar rengarenk görüntüler oluşturuyor.

Yazın ayrı, kışın ayrı bir güzelliğe sahip olan Aliağa Kuş Cenneti, kartpostallık görüntüsü ile ziyaretçilerine doğal yaşamın tüm güzelliklerini yansıtıyor. 27 hektarlık alanı ile Türkiye’nin en değerli sulak alanlarından olan Aliağa Kuş Cenneti, Türkiye’deki 425 kuş türünden 103’ünü misafir ediyor. Aliağa Kuş Cennetini kendilerine adeta ev edinen yüzlerce kuş türü, sanayi kenti Aliağa’nın başka bir yüzü olarak da görenleri mutlu ediyor.

AW868322 01

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Özellikle flamingoların boy gösterdiği Aliağa Kuş Cenneti, kuş gözlemcileri ile doğa fotoğrafçılarının vazgeçilmez rotaları arasında bulunuyor. Uzun ince bacakları ve rosa rengi tüyleri ile dikkat çeken flamingoların sunduğu manzara görenlere keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Aliağa’nın doğal güzelliklerine güzellik katan flamingolar, ilçe sakinlerinin olduğu kadar ilçe dışından gelen turistlerin de beğenisini topluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

siyanürle intahar eden kardeslerin kedisi

Siyanür ile İntihar Eden Kardeşlerin Kedileri Sahiplendirildi

Çiğli Belediyesi başlattığı proje kapsamında Akvaryum Pelikan ile Cumhuriyet ve Demokrasi Parkı sosyal tesislerinden elde edilen gıda fazlası ürünleri kedi ve köpekler için kullanmaya başladı.öç

Sosyal Tesislerin Gıda Fazlası Ürünleri Kedi ve Köpeklere Gidecek