in

Kartepe Belediye Başkanı Sokak Hayvanlarını Besledi

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Covid-19 önlemleri kapsamında sokak hayvanlarının bütün ihtiyaçlarının belediye ekipleri tarafından yerine getirildiğini söyleyerek, sokak hayvanlarını kendi elleriyle besledi.

Covid-19 önlemleri kapsamında Kartepe Belediyesi ekipleri çalışmalarına devam ediyor. İçişleri Bakanlığı tarafından alınan önlemler Kartepe’de titizlikle uygulanırken, sokak hayvanlarının ihtiyaçları belediye ekipleri tarafından düzenli olarak karşılanıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge ile sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında titizlikle çalışıldığını belirten Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Sokaklardaki minik dostlarımızın bize her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğu şu zamanda onları düzenli olarak ziyaret etmeye devam ediyoruz. Önce karınlarını doyuruyoruz sonrada tabi ki seviyoruz. Kartepemiz’de bizim için her can kıymetli, her can özel… Bu zor günlerde can dostlarımız sokak hayvanlarımızın su ve mama ihtiyaçlarını çalışma arkadaşlarımız karşılamaya devam ediyor” dedi.

 

AW991584 02

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çalışmalar kapsamında Kartepe Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde dezenfekte işlemlerini kuyu sularını kullanarak sürdürüyor. Ekipler çalışmalarda mahalle, cadde ve sokakları, toplu taşıma araçlarını, konutları, iş yerlerini, polis noktalarını, taksileri, cami çevrelerini, sağlık ocaklarını, fabrikalarda rutin olarak dezenfekte ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anna Modleröç

Anna Modler’in Köpek Sevgisi, Yıldız Futbolcuyla Aşkını Ortaya Çıkardı

İtalyan astrofizikçi korona günlerinde kaybolan kedisini arıyor öç

İtalyan Astrofizikçi Beyazıt’ta Kaybolan Kedisini Arıyor