in

Kartal Belediyesi Veteriner Hekimler Gününü Unutmadı

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Oktay Aksu ve Kartal Belediye Meclisi Üyesi Orhan Budak tarafından, 24 Nisan Dünya Veteriner Hekimler Günü dolayısı ile Kartal Tarım İlçe Müdürlüğü, Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Kartal’da serbest faaliyet gösteren veteriner kliniklerinde görevli hekimlere ziyaretler gerçekleştirildi.

Her ikisi de veteriner hekim olan Oktay Aksu ve Orhan Budak, veteriner hekimlerin bu anlamlı gününü kutlayarak Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in kutlama mesajını iletti.
Veteriner hekimlerle yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili bilgi alışverişinde de bulunan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Oktay Aksu, veteriner hekimlerin mesleki ve özlük hakları ile ilgili çözülmemiş sorunlarının olduğunu ve bu sebeple buruk bir kutlama yaptıklarını ifade etti.

Kartal Belediyesi Veteriner Hekimlerinin Yaninda 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Veteriner hekimlerin sorunlarına duyarlız

Kartal Belediyesi’nin hayvan dostu bir belediyecilik anlayışı ile hizmet verdiğini vurgulayan Aksu, ilçede veteriner hekimlerin sorunlarına duyarlı olduklarını söyledi. Salgın koşullarına rağmen veterinerlerin hizmet vermeye devam ettiklerini kaydeden Aksu, görüşmelerin sonunda tüm veteriner hekimlerin gününü kutladı.

Kartal Belediyesi Veteriner Hekimlerinin Yaninda 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amasyada Irmaga Dusen Kopege Itfaiye Ekipleri Yetisti 3

Yeşilırmak’ta Bataklığa Saplanan Köpeğin Yardım Çığlıklarına İtfaiye Yetişti

Tir Soforu Yol Uzerinde Duran Kopege Carpip Kacti

Tır Şoförü Yol Üzerinde Duran Köpeğe Çarpıp Kaçtı