in

Karşıyaka’nın Selahattin Albay’ı Öldü; Güvercinler Öksüz Kaldı

Her sabah fırınları dolaşarak ekmek toplayan ve sahildeki güvercinleri besleyen emekli albay Selahattin Ünsal’dan bu sabah kötü haber geldi.

Fırınlardan topladığı atık ekmeklerle sokaktaki güvercinleri besleyen emekli albay Selahattin Ünsal (80), erken saatlerde Tersane Mahallesi‘ndeki evinden çıktı.

Topladığı ekmeklerin bulunduğu poşetlerle Cemal Gürsel Caddesi’nde yolun karşısına geçmek isteyen Ünsal’a Karşıyaka yönüne giden H.A’nın kullandığı 35 HA 4189 plakalı kapalı kasa kamyonet çarptı. Kazada, Selahattin Ünsal olay yerinde hayatını kaybetti.

20170919 2 25811420 25998475 Web

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay yerinde yayaya çarpan aracın parçaları ile Ünsal’ın saati, askeri şapkası ve poşetler dolusu ekmeğin yola savrulduğu görüldü.

Aracın şoförü H.A. olay sonrası ifade işlemleri için Karşıyaka Polis Merkezi Amirliğine götürüldü. Komşuları tarafından teşhis edilen Ünsal’ın cesedi, savcılık incelemesinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morguna götürüldü.

guvercinler oksuz kaldi karsiyaka nin selahattin albay i oldu h176002 67f3b

Kazanın görgü tanıklarından Taylan Alabay, AA muhabirine, Selahattin Ünsal’ın hayvansever kişiliği ile tanındığını, sokakta yaşayan hayvanları beslemek için çaba gösterdiğini ifade etti.

Ünsal’ın her sabah Karşıyaka sahildeki güvercinleri beslemek için fırınları ve marketleri dolaşıp ekmek topladığını anlatan Alabay, kazada Ünsal’ı kaybetmenin kendilerini derinden üzdüğünü söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thumbs b c 3c1fecbbb5ac70e16e6cd17f37fbd581 638x359

Sahibinin Pazar Arabasından Yürüteç Yapmasıyla Tanınan Köpek Kostak Hayatını Kaybetti

sitegorsel

Mama Ödüllü Yarışma Kuralları Facebook