in

Karşıya Geçmeye Çalışan Köpeğe Çarptı, Hiçbir Şey Olmamış Gibi Yoluna Devam Etti

Osmaniye’de yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğe minibüsle çarpan sürücü olay yerinden kaçarak köpeği ölüme terk etti. PTS kayıtlarından tespit edilen sürücüye bin 33 lira idari para cezası uygulandı.

Edinilen bilgiye göre, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde meydana gelen olayda Adana-Osmaniye arası yolcu taşımacılığı yapan minibüs sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğe çarptı. Hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam H.G. isimli minibüs sürücüsü, köpeği ölüme terk etti. Hızla kaza yerinden uzaklaşan sürücünün peşine düşen Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri PTS görüntülerinden sürücüyü tespit etti. Adana istikametine gittiği belirlenen sürücü yakalandı. H.G. isimli sürücüye çarptığı hayvanı veterinere götürmediği için bin 33 lira idari para cezası uygulandı.

Karsisina Gecmeye Calisan Kopege Carpti Hicbir Sey Olmamis Gibi Yoluna Devam Etti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Kaza yerinde ölen köpeğin başına toplanan çevredeki meraklı vatandaşlar bir süre sonra olay yerinden ayrılırken, yoldan geçen diğer sürücülerin ise yerde yatan köpeği umursamadan yollarına devam ettikleri görüldü.

Hayvanların korunduğu bir yasa olmadığı için vicdansız insanlar hayvanlara şiddet uğramakta, arabayla çarpıp kaçmakta sakınca görmüyor. Bu hayvanlar yasa nezninde dahi can olarak görülmüyor!

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Minik Kalplerden Can Dostlarina Yuva

Minik Kalplerden Can Dostlarına Yuva

Kopek Sam Yanlislikla Ayrildigi Yasam Alanina Toplu Tasima Araclariyla Geri Donmeye Calisiyor 1

Köpek ‘Sam’ Yanlışlıkla Ayrıldığı Yaşam Alanına Toplu Taşıma Araçlarıyla Geri Dönmeye Çalışıyor