in ,

Karizmatik ve Down Sendromlu Simba’nın Artık Yuvası Var

Tek isteği ömürlük yuva ve sevgi olan diğer kedilerden tek farkı sadece görünüşü olan Simba, sonunda sahiplenildi.

Hastalık değil de sadece genetik bir farklılık olan down sendromu insanlarda görülebildiği gibi kedilerde de görülüyor. Simba isimli down sendromlu erkek kedi, yaşadığı talihsiz olaylar sonucunda yuvasız kaldı. Geçtiğimiz günlerde hayvanseverler, Simba için sosyal medya aracılığıyla yuva arayışında bulundular. Beklenen haber ise geldi. Simba’nın artık yeni bir yuvası var.

Karizmatik ve Down Sendromlu Simbanin Artik Yuvasi Var

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sahipleri tarafından barınağa bırakılan Simba isimli erkek ve down sendromlu kedi resmen ölüme terk edilmişti. Barınakta kalmasını istemeyen hayvanseverler tarafından hemen alınan Simba’nın iç parazit ve enfeksiyon sorunu yaşadığı fark edilince veteriner hekime götürülmüştü.

Klinikteki tedavileri sonucunda iyileşen ve kısırlaştırılan Simba, yeni yuvasına gönderildi. Ancak sahipleri bakamadıklarını dile getirince Simba’yı barınaktan kurtaran kahramanı tekrar onun için geçici yuva olup yanında kaldığı süre içerisinde onun için ömürlük yuva arayışında bulundu. Bu kadar koşuşturma ve sürekli farklı yerde yaşama sorununa maruz kalan bu minik Simba sonunda kendisini sevebilecek ve kendisine yuva olabilecek kimseler tarafından sahiplenildi. Şimdi ise yeni ailesinin yanına, İstanbul’a gidiyor. Umarız ki yeni yuvası, ailesi ve hayatı yaşamış olduğu her şeyden güzel olur ve çok sevilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurtardiklari Kediye Yuva Oldular

Kurtardıkları Kediye Yuva Oldular

Bilim Insanlari Tarafindan Yeni Bir Kurbaga Turu Kesfedildi Cikolatali Kurbaga

Bilim İnsanları Tarafından Yeni Bir Tür Keşfedildi: Çikolatalı Kurbağa