in ,

Karısı Korktuğu için Kürekle Dehşet Saçtı: Üç Yavru Kediyi Vura Vura Öldürdü

Başakşehir’de bir sitede “karıma saldırdılar” diyerek dehşet saçtı.

İstanbul Başakşehir’de bir sitede yaşayan ve doğum yapıp 3 yavru kediye sahip olan anne kedi ve yavruları ile ilgilenen site sakini Ayşe Genç Usta 19 Mayıs günü kedilere mama verip markete gittiğini, döndüğünde anne kedinin ağzında kan geldiğini yavru kedilerde birinin öldüğünü diğer ikisinin ise yaralı ve baygın bir şekilde yattığını söyledi.

Karisi Korktugu icin Kurekle Dehset Sacti Uc Yavru Kediyi Vura Vura Oldurdu 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Edinilen bilgiye göre; sitede yaşayan Kemal A.,karısı Aydın A.’yı korkuttukları için yeni doğum yapmış kedinin yavrularını dehşet verici bir şekilde kürekle vura vura öldürdü. Anne kediyi de öldürmek üzereyken çevredekiler tarafından kedi elinden alındı. Vahşeti görenlerin ihbarı üzerine İBB Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü ve Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü‘ne bağlı polis ekipleri siteye geldi. Yavru kedilerden biri olay esnasındayken hayatını kaybetti diğer iki kedi ise tedavi esnasında hayatlarını kaybetti. Tedavi altındaki anne kedinin ise durumunun iyiye gittiği bilgisi verildi. Olayın yaşandığı gün Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan gelen ihbarlar doğrultusunda talimatı ile İlçe Emniyet Teşkilatı ile İstanbul Çevre, Doğa Hayvanlarını Koruma Polisi harekete geçti. Yaşanan bu kan dondurucu vahşet için caydırıcı yasalar uygulanması gerekirken Kemal A. ‘ya 1033 lira para cezası kesildiği açıklandı. Hayvanlara merhametsizce davranan, onların canlarını kendi istekleri doğrultusunda katledebileceklerini düşünen şahıslara verilen para cezalarına toplumun her kesiminden tepkiler yağmakta. Sosyal medya üzerinden şahsın sahibi olduğu kafenin ismini paylaşan ve durumun bekçisi olan hayvanseverler kafenin müşterilerini de bilinçlendirip boykot edeceklerini açıkladılar.

Yorum

Yorum Ekle
  1. asagılık herif merak etme ettiğinin cezasını ilahi adalet sana verir birgun seninde colugunu cocugunu dove dove kapına getirirlerse neden ben deme temenni tabi bu degil sen bul belanı ama olan sana olsun.. o hayvanlardaki annelik içgususu nasıl sen bilemezsin gozlerinin önünde yavrularını parcalamışsın ya cehenneme direk git inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Engelli Kopegi Ezdi Arkasindan Seslenilmesine Ragmen Frene Bile Basmadi11 1

Engelli Köpeği Ezdi, Arkasından Seslenilmesine Rağmen Frene Bile Basmadı

Hamile Kopege Carpan Surucu Desifre Edildi

Hamile Köpeğe Çarpan Sürücü Deşifre Edildi