in

Kargo Şirketinden Skandal Hareket: “Taşıdıkları Köpek Mamasının İçine Çivi Atmışlar”

Ormanlardaki köpekleri besleyen bir grup hayvan dostu kargo firması tarafından getirilen mama siparişlerinin içerisinden çivilerin çıktığını iddia ettikleri bir video paylaştı. 2 gün sonra sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan hayvan dostları yetkililerin kendileri ile irtibata geçtiklerini iletti.

Bir kargo firması olan MNG Kargo hakkında sosyal medyada skandal bir iddia ortaya atıldı. Ormanlarda hayatta kalma mücadelesi veren köpeklerin beslemelerini gerçekleştiren hayvan dostlarının sosyal medya hesaplarında paylaştığı bir video büyük tepki topladı.

YETKİLİLER İRTİBATA GEÇTİ

Sipariş ettikleri ve MNG Kargo ile taşınan mamaların içerisinden çivilerin çıktığı görülen bir video paylaşıldı. Videonun internet ortamında hızla yayılmasıyla yetkililerin kendilerine ulaştıkları yönünde bir paylaşım daha yapan hayvan dostları “Meydana gelen durumla ilgili sevkiyat ağında yaşanan problemi çözmek için çaba sarf ettiklerini ve böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için bir takım kararlar aldıklarını sözlü olarak belirtmişlerdir. Sevkiyat ağında gerçekleşen sorunun kesin olarak çözümü için aldıkları kararlara dair bir belge veya yaptıkları değişikliklere/iyileştirmelere dair somut bir doküman tarafımıza ulaştırıldığında buradan paylaşılacaktır.” Şeklinde bir açıklama yaparak destekleyerek olayın duyulmasına yardımcı olan herkese de teşekkür etti.

İşte O Paylaşımlar:

View this post on Instagram

Dün dağıttığımız mamanın içinden çıkanlara bakın…. Ya fark etmeseydik? Sizden ricam bu videoyu yayın, herkes görsün bu rezilliği! @mng.kargo Siz de hesap verin verebilirseniz! @dokuzolmaz @mirage0394 @kopekvelisiii @paticiftligi @ankarapettransfer

A post shared by AtatürkOrmanÇiftliği Çocukları (@ataturkormanciftligicocuklari) on

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpeğine Araba Çarpan Kadın Sinirden Ellerim Titriyo öç

İyileştirdiği Köpeğine Araba Çarpan Kadın: ‘Sinirden Ellerim Titriyor’

köpek 4

Sokağa Çıkamayan Kadın Hayvanları Beslemek için İlginç Bir Yöntem Buldu