in

Kardashian’ların Programı Kedilere Uyarlandı

İzlanda’da yayın yapan bir kanal Kardashian ailesinin yer aldığı TV programını kedilere uyarladı.

İzlanda‘da yayın yapan Nutiminn televizyonu ‘Keeping Up with the Kattarshians’ (Kedilere Ayak Uydurmak) adlı bir programın internet yayınına başladı. ‘Keeping Up with the Kardashians’daki Kim Kardashian’la kardeşleri Khloe, Kourtney ve Kendall yerine bu programda dört kedi yavrusu yer alıyor.

kardashianlarin-programi-kedilere-uyarlandi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yataklar, pencereler, merdivenler ve dekorasyon objeleri dahil olmak üzere içerisindeki her şeyin küçük olduğu bir evde kedilerin yaptıklarını izleme olanağı veren ‘Keeping Up with the Kattarshians’ın yaratıcısı Inga Lind Karlsdottir internetin kediler için yapıldığını söylüyor.

kardashianlarin-programi-kedilere-uyarlandi

Karlsdottir, “Onların her yaptığını seviyoruz. Oradan oraya atlayıp evi dağıtmaları izlemek eğlenceli, onları uyurken seyretmekse insanı rahatlatıyor, ruha iyi geliyor” diyor.

Karlsdottir, İzlanda Kedileri Koruma Topluluğu ile ortak gerçekleştirdikleri programı hayata geçirmek için bir yıl uğraştıklarını belirtip “Başta bize gülen insanlar artık gülemiyor” diye ekliyor.

Program için seçilen dört kedinin çoktan sahiplendirildiğini, onların yerine yeni dört kedinin geleceğini söyleyen Karlsdottir’in anlattığına göre, program, yayınlandığı Nutiminn televizyonunun izlenme oranının şimdiden artmasını sağlamış.

Kaynak: Sputnik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ormanterkkopekon

Ormanda Yalnızlığa ve Ölüme Terk Edilen Köpeklerin Hayatta Kalma Savaşı

kedieviyüzündenkoruma

Kedi Evi Yüzünden Tehdit Edilen Anne Kıza Koruma Verildi