in

Karantinadayken Karşı Dairedeki Kedinin Adını Nasıl Sorarsınız? İşte cevabı…

COVID-19 tedbirleri kapsamında sokağa çıkmayan birisi, karşı daire bir kedi görür. Kimin oturduğunu bilmediği dairedeki kedinin ismini öğrenmek için izlediği yol internet ortamında adeta viral olur…

 

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve bütün dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını sebebiyle hükümetler toplu önlemler alırken insanlar da bireysel olarak kendi tedbirlerini alarak acil durumlar dışında sokağa çıkmıyor.

KARANTİNA İLETİŞİME ENGEL DEĞİL!

Kapılar arkasında kilitli bir şekilde durmak, eğlenmemize ve iletişim kurmamıza engel değil! Özellikle bazılarımız için yaratıcılığını göstermek adına bir fırsat bile olabiliyor. Pencere ve balkonlar bizim sahnemiz… Lizzie ve Chirs de bu durumu eğlenceye çevirenlerden biri.

1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ABD’nin New York eyaletinde yaşayan Lizzie Bartelt, sokağın karşı tarafındaki dairedeki pencerede bir kedi görür. Dairesinin penceresine “Merhaba! Beyaz kedinin adı ne?” yazılı bir kağıt yapıştırır ve tanımadığı komşusundan cevabı bekler.

2

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Kedinin olduğu dairede yaşayan Chris de, kırmızı ve büyük harflerle “David Bowie” yazarak camına yapıştırır ve cam masalı Twitter’da 600 binden fazla beğeni ve binlerce retweet alır.

4

3

 

Chirs bu yaşadıklarını kişisel Twitter hesabından paylaşarak binlerce beğeni alırken Lizzie de görür ve online olarak tanışırlar!

7

TEK SORUDA İKİ KEDİ İSMİ ÖĞRENDİ!

Bu arada Lizzie tek soruda iki kedi ismi aldı. Chirs’in alt katında yaşayan komşu da Lizzie’nin sorusunu görünce; camına kendi kedisinin isminin yazdığı bir kağıt yapıştırdı, hem de kedi resmiyle…

5

6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Baraj Suları Yükseldi Kediler Damda Mahsur Kaldıöç

Baraj Suları Yükseldi, Kediler Damda Mahsur Kaldı

Önce Çarptı Sonra Baktı ve Kaçtıöç

Önce Çarptı Sonra Baktı ve Kaçtı