in

Karabük’te Çok Sayıda Köpek, Çevreye Atılan Zehirli Koyun Cesedini Yiyerek Öldü

Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Sat köyünde ölmüş bir koyunu yedikleri düşünülen köpekler zehirlenerek hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Karabük-Kastamonu karayolu üzerinde Safranbolu ilçesine bağlı Sat köyünde ölmüş bir koyun kimliği belirsiz kişiler tarafından çevreye atıldı. İddiaya göre köydeki sahipli ve sahipsiz köpekler ayakları bağlanmış haldeki koyunu yedikten sonra zehirlenerek öldü. Korkunç manzara ile karşılaşan köylüler durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatan ekipler civardaki güvenlik kameralarını inceleme altına aldı.

Karabukte Cok Sayida Kopek Cevreye Atilan Zehirli Koyun Cesedini Yiyerek Oldu 1 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Olayı sabah fark ettiklerini belirten Fehmi Coşkun, “Köyün çevresinde yatan birkaç tane köpek zehirli koyunu yedikten sonra zehirlenmiş. Bundan olduğunu düşünüyoruz. Çok sayıda zehirlenen köpekler var. Hayvanlar ölmüş” diye konuştu.


“Gördüğümüz 5-6 köpek var, daha fazla da olabilir”


Ölen koyunun bilerek bırakıldığını düşündüklerini ifade eden Coşkun, “Jandarma geldi, kameraya kayıtlarına bakıyorlar. Bulunsa çok iyi olur. Gördüğümüz 5-6 köpek var. Daha fazla da olabilir. Sahipli olanlar da var sahipsiz olanlar da var. Can bunlar, yazı günah. Jandarmaya ihbarda bulundum. Kimin bıraktığını arıyorlar. İnşallah bulunur” dedi.

Karabukte Cok Sayida Kopek Cevreye Atilan Zehirli Koyun Cesedini Yiyerek Oldu 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne Tilki ve Yavrulari Okulun Bodrum Katinda Yasiyor

Anne Tilki ve Yavruları Okulun Bodrum Katında Yaşıyor

Dunya Kediler Gunu Sosyal Medyada Cosku ile Kutlandi

Dünya Kediler Günü Sosyal Medyada Çoşku ile Kutlandı