in

Kara Kedi ile Ak Buzağının Kalpleri Eriten Dostluğu

Bursa’nın Karacabey ilçesindeki bir çiftlikte bir buzağı ile öksüz kalan yavru kedinin dostluğu yürekleri ısıtıyor. Gün boyu hiç ayrılmayan iki yavru insanın içini ısıtan manzaralara sebep oluyor. Semih ve Sertaç Aguş’a ait çiftlikteki bu dostluk sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Karacabey’de faaliyet gösteren Aguş Çiftliğinde siyah bir yavru kedi ile beyaz buzağının arkadaşlığı görenleri hayrete düşürüyor. Birbirlerinden hiç ayrılmayan iki sevimli yavru, gece ve gündüz hep yan yana dolaşıyor, birlikte uyuyorlar. Onları gören bakıcıları bu durumu ilk şaşkınlıkla karşıladı.

fbf83896 ecf8 4114 aea8 d72ae928406c

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Çiftlik sahiplerinden Semih Aguş, “Buzağıya annesi bakamadığı için bizler de besleyip büyütüyorduk. O sırada büyükbaş hayvanların olduğu bir bölüme bir kedi yavru yapmış. Biz hiç rahatsız etmiyorduk, ama maalesef yavrular ayaklanıp ortalıkta gezinmeye başlayınca hayvanların arasında ezilmişler. Bu kedi tek kalınca ona da süt alıp vermeye başladık. Buzağıyı beslerken onu da aynı anda besliyoruz. Kendisi bizden kaçıyor, sadece buzağıdan korkmuyor” dedi.

b42d9762 4475 420c 819b b4ca141d5d9b


Sosyal Medyada Büyük Beğeni Topladı


Hikayeyi doğa fotoğrafçısı Alper Tüydeş sosyal medyada paylaşınca, yavru kedi ile buzağının arkadaşlığı sosyal medyada büyük beğeni topladı. İnsanlar bu iki yavrunun buluşmasını zıt renklerin en güzel hali olarak yorumladı. Öyle ki buzağının bembeyaz tüyleri ve pembe burnunun yanında kedinin kapkara tüyleri ve mavi gözleri dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Agacta Mahsur Kalan Yavrusunun Basinda Saatlerce Bekledi 1

Ağaçta Mahsur Kalan Yavrusunun Başında Saatlerce Bekledi

Yaren Leylek Yavrularini Doludan Korumak icin Kendini Siper Etti

Yaren Leylek Yavrularını Doludan Korumak için Kendini Siper Etti