in

Kar Birikintileri İle ‘Kardan Kedi’ Yaptılar

Düzce’de kardan kedi yapan vatandaş, kedinin ayaklarının olduğu bölüme de yavru köpekler için yuva oluşturdu. Boynunda atkısı, ağaç dallarından ise bıyıkları bulunan kedi, çevredekilerin ilgi odağı oldu.

Hayvanlarla birlikte yaşama kültürü olan bu toplum yeniden bu kültürünü hatırlamaya ve birlikte yaşamaktan keyif aldıkları hayvanları hayatın her anına yerleştirmeye başladı.  Öyle ki artık kardan adamların yerini kardan kediler, köpekler almaya başladı.

ajanimo kardankedi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Geçtiğimiz hafta sonu Düzce’de de etkili olan kar yağışı hem insanlar hem semtin sakinleri olan sokak hayvanları için hayatı olumsuz etkiledi.  Kar kalınlığı 20 santimetrelere ulaşırken, karla mücadele ekipleri yoğun çalışmaların ardından tüm sokaklardaki karları temizledi.  Kar yağışı, özellikle de betonlaşan kentlerde hayatı olumsuz  yönde etkilese de, insanlar karın keyfini çıkarmayı ihmal etmiyor. Düzce’nin Konuralp bölgesinde yaşayan Hanife İlhan, çocuklarıyla birlikte Şehit Murat Gökmen Mahallesi’ndeki evlerinin önüne çıkarak yaklaşık 1.5 saatlik çalışmanın ardından kardan kedi yaptı. Kedinin ayaklarının olduğu kesime de yavru köpekler için yuva oluşturan İlhan’ın kardan kedi fotoğrafı, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

ajanimo kardankediyaptilar
ajanimo kardankediilgiodagioldu
ajanimo kardankediolurmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

karaoglan hastane

Hastane Kedisi Karaoğlan’ı İstemediği İddia Edilen Başhekimden Sevindiren Hamle

Ajanimo balikesir burhaniye mahsurkedi 1

Mahsur Kalan Kediyi İtfaiye Kurtardı