in

Kapıyı Kırıp İçeri Giren Ekipler, Çürümüş Kedi Cesedi İle Karşılaştı!

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir evden gelen koku üzerine vatandaşların ihbarı ile olay yerine giden ekipler, girdikleri evde çürümüş kedi cesedi buldu.

Kocaeli’nin İzmit ilçesi Hacı Hızır Mahallesi Mantar Çeşmesi Sokak’ta bulunan bir evden gelen kokunun bir cesede ait olabileceğini düşünen vatandaşlar, panikle durumu 112 Acil Yardım ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Zili çalan ekipler, kimsenin çıkmaması sonrasında evin kapısını kırarak içeri girdi. Ekipler tarafından evde yapılan kontrollerde çürümüş halde bir kedi cesedi ile karşılaşıldı.

kocaeli çürümüş kedi cesedi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

KEDİ CESEDİNİ ÇÖP POŞETİ İLE EVDEN ÇIKARTTILAR

Evde pazarcılık yapan bir baba ve oğlunun yaşadığını, uzun süre ise eve gelmediklerini öğrenen ekipler normale döndü. Evde bulunan kedi cesedi ise mahalle muhtarı Lütfü Bodur tarafından çöp poşeti ile evden çıkartıldı.

“MAHALLELİ CESET OLABİLİR DİYE PANİK YAŞIYORDU”

Yayılan kokunun mahallede yaşayan vatandaşların panik yaşamasına neden olduğunu belirten mahalle muhtarı Lütfü Bodur, “Evde pazarcılık yapan baba ve oğul yaşıyormuş. Pandemi döneminde burayı terk etmişler. Buradan bir koku geliyordu. Biz de tedbir amacı ile ekiplere haber verdik. Ev sahibinin de gelmesi ile evin kapısını açmak istediklerini söylediler. Savcının da izni ile kapıyı açtık. İçeride ölmüş bir kedi olduğunu gördük. Zaten hayvan çürümüştü. Sokakta çok rahatsızlık veriyordu. Mahalleli ceset olabilir diye panik yaşıyordu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

şanlıurfa kapıya sıkışan köpek

Kurtarılan Köpek Suyu Görünce Kendinden Geçti

diyarbakır dev çekirge görüldü

Diyarbakır’da Dev Çekirge!