in ,

Kapıyı Anahtarla Açabilen Köpek Görenleri Şaşırtıyor

Bolu’da, Golden cinsi yetenekli köpeğin sahibiyle yaşadığı apartmanın kapısını ağzıyla anahtar çevirerek açabilmesi görenleri şaşkına uğratıyor.

Ağzıyla anahtarı çeviriyor.

Bolu’nun Karacasu beldesinde yaşayan Hikmet Velioğlu’nun Golden cinsi köpeği yeteneğiyle görenleri hem şaşırtıyor hem de gülümsetiyor. Velioğlu’nun yaşadığı evin bahçesinde 7 yavrusu ve kedilerle birlikte kalan köpek, apartmandan içeri girmek istediğinde hem kapıya bağlı teli çekerek hem de kapının üzerindeki anahtarı ağzıyla çevirerek açabiliyor. Velioğlu ile duygusal bağ da kuran köpeğin yeteneğini görenler hem şaşırıyor hem de kahkahalara boğuluyor.

Kapiyi Anahtarla Acabilen Kopek Gorenleri Saskinliga Ugratti 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Ağzıyla Anahtarı Çevirip Kapıyı Açıyor”

Yeteneğiyle şaşırtan köpeğin sahibi Hikmet Velioğlu, “Daha önce kapının üzerinde tel vardı. Kapının açılmasını teli çekip kullanıyorduk. Bizden görerek ağzıyla teli çekip kapıyı açıyordu. Sonra ağabeyim, ‘Bu teli çıkaralım. Kendimiz anahtarla açalım’ dedi. Bir müddet sonra biz anahtarla açıp girerken bizi görüyor. Bir gün eve çıkıyorum, kapıyı kapattım. Kapı açıldı. Herhalde iyi kapanmadığı için açıldı dedim. Tekrar kapattım. Tekrar açıldı. Tekrar kapatıp eve çıkarken Rafi’nin anahtarla oynadığını gördüm. Kapı açılınca inanamadım. Sonra köpeğe ‘aç kapıyı’ dedim. Ağzıyla anahtarı çevirip kapıyı açıyor.” dedi.

Haberin Galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mahallelinin Banyo Yaptirdigi Piril Piril Kopekler 2

Bu Mahallenin Köpekleri Tertemiz

Ucaklarin Guvenligi Icin Boyu Kisaltilan Minare Leyleklere Yuva Oldu

Hz. Osman Camii’nin Minaresini Leylekler İçin Yuvaya Dönüştürdü