in

Kapalı Kahvehaneye Giren Kumru Isıtıcının Üzerine Yuva Yaptı

Bilecik’te uzun zamandır kapalı olan bir kahvehaneye balkon kapısından giren kumru kuşu, ısıtıcının üzerine yuva yaparak yumurtlarken, işletme sahibi olaya “Boş kalan kahvehanemiz kumruya kaldı ” diye esprili bir şekilde yaklaştı.

Bilecik‘te uzun zamandır kapalı olan bir kahvehaneye balkon kapısından giren kumru kuşu, ısıtıcının üzerine yuva yaparak yumurtlarken, işletme sahibi olaya “Boş kalan kahvehanemiz kumruya kaldı ” diye esprili bir şekilde yaklaştı.

Kapali Kahvehaneye Giren Kumru Isiticinin Uzerine Yuva Yapti 2 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.
Bilecik merkez Gazipaşa Mahallesi Ahmetbey Sokak üzerinde bir kahvehaneye açık olan balkon kapısından giren kumru ısıtıcının üzerine yuva yaptı. Kahve sahibi Engin Toku kumrunun yuvasını görünce rahatça girip çıkabilmesi için balkon kapısını açık bıraktı. Kumru yuvasını tamamladıktan sonra 2 tane de yumurta yaparken, olaya işletmecisi esprili bir şekilde yaklaştı. Toku, “Uzun zaman kapalı kalan kahvelerimizi geçtiğimiz aylarda açtık, ama oyun oynanması yasak olduğu için iş yerimiz halen boş. Sadece çay satışı yapıyoruz, ama ne kadar olacak. Kahvenin boş olmasını gören kumru kuşu duvarda asılı olan ısıtıcımızın üzerine yapmış. Sonrasında bizler de yuvayı bozmamak adına ellemedik. Sonra da yumurtlamış. Şimdi yavrularının çıkmasını bekliyoruz. Kahvelerde oyun yasağı olması sebebiyle boş kalınca kahve kumrulara kaldı “
dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Definecilerin Kazdigi Cukur Kopegi Canindan Ediyordu

Definecilerin Kazdığı Çukur Köpeği Canından Ediyordu

Hirsiz Girdi Sandilar Gercek ise Guvenlik Kameralarinin Incelenmesi Sonucu Ortaya Cikti

Hırsız Girdi Sandılar Gerçek ise Güvenlik Kameralarının İncelenmesi Sonucu Ortaya Çıktı