in

“Kalk Gidelim” Dizisinin Genç Oyuncusu Yapımcıdan Barınak Sözü Aldı

Kalk Gidelim dizisinin yetenekli ve başarılı oyuncusu Ece Aydemir, Muğla’da çekilen diziden arta kalan zamanlarda hayvanlarla vakit geçiriyor. Hayvanları çok sevdiğini söyleyen Ece Aydemir, hayvanlar için yapımcıdan barınak sözü aldı.

İlk bölümüyle sosyal medya da ilgi gören dizi, oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirdi. Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Kerem Kupacı ve Ayça Varlıer‘in paylaştığı dizide güzel oyuncu Ece Aydemir oyunculuk başarısıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Yeteneği ve başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Muğla’da çekilen diziden arta kalan zamanlarda hayvanlarla vakit geçiriyor.

Hayvanları çok sevdiğini söyleyen Ece Aydemir, “Setten arda kalan zamanlarda köyde vakit geçiriyorum. Doğaya aşık bir insanım, hayvanlarla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Boş zamanlarımda onlarla ilgileniyorum özellikle hayvanlarla çekilen sahneleri dört gözle bekliyorum” dedi. Genç oyuncu bunun dışında dizinin yapımcısından sert geçecek kış ayı için köyde hayvanlara barınak yaptırtma sözü aldı.

Dinlenmek için Alaska Havaalanı Pistini Seçen Vurdum Duymaz Fok

Hayvan Aktivistleri Rusya Parlamentosu Önünde Açlık Grevi Yapıyor