in

Kalk Gidelim Dizisi’nin Badegül’ünden Hadise’ye ‘Kürk’ Çıkışı!

‘Kalk Gidelim’ dizisinin Badegül’ü İlayda Aydın, Etiler’deki evinin önünde köpeklere mama verirken görüntülendi. Aydın, Hadise’nin 48 bin TL’lik kürküyle ilgili sorulara ise ateş püskürdü

Kalk Gidelim dizisinin Badegül’ü, oyuncu İlayda Aydın, Etiler’deli evinin önünde sokaktaki köpeklere mama verirken görüntülendi.

Köpekleri seven güzel oyuncu, gazetecileri farkedince şaşkınlığını gizleyemedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aydın, Hadise ile ilgili sorulara ise ateş püskürdü.

“İkiyüzlüler, nefret ediyorum!”

Hadise’nin 48 bin TL’lik tavşan kürkü sorulan İlayda Aydın, deyim yerindeyse çileden çıktı. Aydın, “İkiyüzlüler, konu prim yapmaya gelince en iyi hayvansever onlar ama kürk giymeden de geri kalmıyorlar. Kürkler, canlı hayvanların derisini yüzerek yapılıyor. Giyen herkesten nefret ediyorum” dedi.

Hadise ne yapmıştı…

Ünlü şarkıcı, şıklığı uğruna gerçek kürk giydiği için hayvanseverlerin tepkisini çekmişti. Popçu, geçtiğimiz günlerde Tom Ford marka leopar baskılı tavşan kürküyle fotoğrafını paylaşmıştı. Hadise’nin bu tercihi, hayvanseverleri ayağa kaldırdı. 48 bin liralık gerçek kürküyle poz veren şarkıcı, eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Bu arada Hadise’ye gelen yorumlar üzerine şarkıcı Hatice’den ‘destek’ geldi.

Hadise’nin kürklü fotoğrafına yorum yapan Hatice, “Çok estetik beğendim. Kadın mı öldürdü hayvanı? Ne saçma yorumlar var ya…” açıklamasını yapmıştı.

Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy #vahseti_durdur

17 Şubat Dünya Kediler Günü

Hayvan Hakları Savunucusunu Tehdit Ettiği İddia Edilen Müdür Protesto Edildi