in

Kalk Gidelim Dizisi’nin Badegül’ünden Hadise’ye ‘Kürk’ Çıkışı!

‘Kalk Gidelim’ dizisinin Badegül’ü İlayda Aydın, Etiler’deki evinin önünde köpeklere mama verirken görüntülendi. Aydın, Hadise’nin 48 bin TL’lik kürküyle ilgili sorulara ise ateş püskürdü

Kalk Gidelim dizisinin Badegül’ü, oyuncu İlayda Aydın, Etiler’deli evinin önünde sokaktaki köpeklere mama verirken görüntülendi.

ilayda aydin kopekleribesledi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpekleri seven güzel oyuncu, gazetecileri farkedince şaşkınlığını gizleyemedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aydın, Hadise ile ilgili sorulara ise ateş püskürdü.

ilayda aydin kopekleribesledi 2

“İkiyüzlüler, nefret ediyorum!”

Hadise’nin 48 bin TL’lik tavşan kürkü sorulan İlayda Aydın, deyim yerindeyse çileden çıktı. Aydın, “İkiyüzlüler, konu prim yapmaya gelince en iyi hayvansever onlar ama kürk giymeden de geri kalmıyorlar. Kürkler, canlı hayvanların derisini yüzerek yapılıyor. Giyen herkesten nefret ediyorum” dedi.

hadise kurk

Hadise ne yapmıştı…

Ünlü şarkıcı, şıklığı uğruna gerçek kürk giydiği için hayvanseverlerin tepkisini çekmişti. Popçu, geçtiğimiz günlerde Tom Ford marka leopar baskılı tavşan kürküyle fotoğrafını paylaşmıştı. Hadise’nin bu tercihi, hayvanseverleri ayağa kaldırdı. 48 bin liralık gerçek kürküyle poz veren şarkıcı, eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

hadise kurk 2

Bu arada Hadise’ye gelen yorumlar üzerine şarkıcı Hatice’den ‘destek’ geldi.

Hadise’nin kürklü fotoğrafına yorum yapan Hatice, “Çok estetik beğendim. Kadın mı öldürdü hayvanı? Ne saçma yorumlar var ya…” açıklamasını yapmıştı.

Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy #vahseti_durdur

Yorum

Yorum Ekle
  1. Allah onların binbir belasını versin. Sizin yüzünüzden milyonlarca hayvan yaşamını yitiriyor. Pis vicdanız varlıklar. Şarkıcı olmasını bilmiş ama insan olamamış bir duygu yoksunu bir varlıktan başka bir şey olamamışlar. Kürk giyen insanlar umarım yakın zamanda omasum hayvanlar gibi katledilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dunya kediler gunu 4

17 Şubat Dünya Kediler Günü

Hayvan Hakları Savunucusunu Tehdit Ettiği İddia Edilen Müdür Protesto Edildiöç

Hayvan Hakları Savunucusunu Tehdit Ettiği İddia Edilen Müdür Protesto Edildi