in

Kaliforniya’da Çıkan Büyük Yangında Yaralanan Hayvanları Kurtaran Güzel İnsanlar

Kuzey Kaliforniya’da çıkan büyük yangının ardından İki kadın, yangın bölgesinde kedilerini aramaya başladı. Arama sırasında, vücudunda yanıklar olan iki kediyi kurtardılar.

Kaliforniya’nın kuzeyinde 17 farklı bölgede çıkan yangında 40 dan fazla inan hayatını kaybetti binlerce insan başka bölgelere tahliye edildi.

Yangında evleri tamamen yanan Brandi Ann ve kız arkadaşı yangın bölgesinde kedileri Apu’yu aramaya başladılar. Henüz aramaya yeni başlamışlardı ki bir miyav sesi duydular. Miyav sesini doğru yöneldiklerinde vücudunun her yeri yanık içinde kalmış bir kedi gördüler bu Apu değildi. Hemen yaralı kediyi alıp Rohnert Park’taki Hayvan Bakımı Merkezi’ne götürüldüler.

Ertesi gün Apu’yu aramak için mahalleye geri döndüklerinde kedilerini arayan bir aileye rastladılar. Kedilerinin yaşadığını öğrenen aile sevinçten göz yaşları döktü.

Apu’yu aramaya devam eden çift, siyah bir kedinin kanalizasyon borusunda sıkıştığını duydu. Hemen kedinin sıkıştığı yere giden çift, kedinin borunun ortasında kaldığını öğrendi ancak çevredeki kimse kanalizasyona girme konusunda gönüllü gözükmüyordu.

Oldukça korkmuş olan kedicik, çiftin uzun uğraşları sonucu kanalizasyondan kurtarıldı ve kliniğe götürüldü.

Sosyal medya sayesinde bu kediciğin ailesi bulundu.

Çift bir kediyi daha kurtardıktan sonra Apu’yu aramaya devam etti ve sonunda Apu bulundu.

Küçük yaraları bulunana Apu günlerce insanlarının kucağından inmedi.

 

Köpek Dövüştürüp, Bahis Oynayanlara Baskın

Ünlü Film Sahnelerini Kedisi ile Canlandıran Çılgın Adam