in

Kaliforniya Yangınında Öldüğü Zannedilen Kedi, Yıkıntıların Arasında Bulundu

ABD Kaliforniya’da meydana gelen yangın felaketinin ardından bir aile, kedisiyle yeniden bir araya geldi. Kedinin, yanan evin civarında yaşamaya devam ettiği öğrenildi.

Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde 8 Kasım’da başlayan ve eyalet tarihinin en yıkıcı yangını olarak tarihe geçen Camp orman yangınının ardından, Courtney Werblow isimli bir kadın, ailesinin yanan evinin kalıntılarına döndüğünde öldü zannettiği kedisini buldu.

NEVER LOSE HOPE! One month today since the fire, we received an escort to my parents property & my cat Timber was discovered!! She’s alive. Praise God!! ❤️To help our family in this time you can visit our gofundme at: https://www.gofundme.com/ParadiseFire-HelpWerblowFamilyOr read a little more on our story at: https://youtu.be/XAsiEwOsEkY

Courtney Werblow paylaştı: 8 Aralık 2018 Cumartesi

Yaşanan anları kaydeden kadının çektiği görüntülerde, kedinin yıkıntıların arasından ortaya çıktığı görülüyor.

İsmi ‘Timber’ olan kedisini yanında getirdiği bir tencere mamayla yanına çağıran Werblow, kedisine “Başardın” diye bağırdı.

Werblow, ABD10’a yaptığı açıklamada, öldüğünü düşündükleri kedinin bulunmasının, yangında her şeyini kaybeden ailesinin en çok ihtiyacı olan şey olduğunu açıkladı.

Kaynak: Sputnik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocukların Bulduğu Yaralı Eşeğe Gönüllüler Sahip Çıktılaröç

Çocukların Bulduğu Yaralı Eşeğe Gönüllüler Sahip Çıktılar

Almanyada Noel Boyunca Hayvan Satın Almak Yasaklandıöç

Almanya’da Noel Boyunca Hayvan Satın Almak Yasaklandı