in

Kaldırımda Duran Hamile Köpeği Canice Tekmeledi!

Yozgat’ta, kaldırımda duran bir hamile köpeğe fırça fırlatan şahıs bir sonraki gün de yine aynı yerde duran köpeği canice tekmeledi. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Yozgat’ın Saraykent ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda bir şahsın kaldırımda duran köpeği canice tekmelediği anlar güvenlik kameralarınca kaydedildi.

 

Kaldırımda duran hamile köpeğe fırça fırlatan kimliği belirsiz kişi, ertesi gün yine aynı yerde duran köpeğe tekme attı. Kimliği belirsiz kişinin bu görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

İLK TEPKİ ESNAFTAN GELDİ

Şahsa ilk tepki, ilçe esnafı Sait Şahan’dan geldi. Köpeği tekmeleyen şahıs ile Şahan arasında yaşanan tartışma da güvenlik kameralarına yansıdı.

Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler, hayvan dostlarını ayağa kaldırırdı. Hayvan dostları videoya yaptıkları yüzlerce yorumda, kişinin yetkililer tarafından bulunarak cezalandırılmasını istedi.

Diğer taraftan Saraykent İlçe Emniyet ekiplerince şahsın kimliğinin tespiti konusunda çalışmaların başlatıldığı da öğrenildi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. su mubarek gun allahda seni tekmelesin oruspu boyle fahiselerin yuzunden zavalli hayvanlar rahat nefes alamiyor bakanlar seyretsinler hani hayvan haklari insanlari uyutmayin

  2. 3 gun oncede esegin yavrusunu kopeklere parcalattilar ve serbest kaldilar bunlari yapani toplayip götüne kalinindan kazik cakmak gerek

  3. Ya ne kadar annesini sevgiyle andiran insanlar var o garipcigin patisi amca senin nereni kasidi şu mubarek ramazanda…??

  4. bi bitmediniz pislikler ya biktim yildim utaniyorum bu goruntuleri gormekten icim kam agliyo yeterr yeterr

  5. Öncelikle yüce Rabbimden dilerim ki o kolların, bacakların kopsun. Ayrıca oradaki esnaf mutlaka tanıyordur. Ona sorulsa kim olduğunu bilir. Hayvanlara karşı işlenen suçlar mutlaka en yakın zamanda TCK kapsamına alınmalı. Vahşet, canilik her geçen gün artıyor.

  6. Senin Allah Belanı Versin ! Allah ‘in Kulu Oda Seni Vicdansız Hayvan Oğlu Hayvan Sana İnsan Diyenin Allah Bin Belasını Versin Seni Bulup Kafanı Gözünü Dagitcam Terbiyesiz Saygısız Vicdansız Utanmaz Gücün Bu Zavalliya Mi Yetiyor Namussuz Sen Ananın Karnında Ananı Tekmeleseler Ananı Bacını Dovseler Hoşuna Gider Mi Cahil 2 Bacaklı Merhametsiz Ucube Seni Allah Belanı Versin !!!

  7. Bu geberesicenin derhal yakalanıp cezalandırılması gerekir. Yeter artık, nedir bu Can’ ların, bu pisliklerden çektiği. Oradaki hayvan dostları, neredesiniz çıkın karşısına bir tekme de siz atın ona anlasın bakalım nasıl oluyormuş!

  8. O tekmeyi atan ayakların kırılsın hatta kökünden kopsun vicdansız gerekli işlemler yapılsın çeksin cezasını savunmasız bir canlı ya o canı yakmaya ne hakkın var senin

  9. Ramazan ayına girmişken, insan kendine bir ders vermeli. Senin tekmelediğin hayvan hamile dükkanın önünde duruyor senin hiç mi Allah korkun yok. Ama kim ne yaparsa kendine yapar böyle vicdansızlık sana sorular ahirette.

  10. } şerefsiz ya ayni tekmeyi sende ye insallah Allah belani versin beyinsiz gerizekali insan disi varlik nerene batti hayvancagiz oturuyo orda rahat birakin su hayvanlari yeter artikyailletde mal gibi bakıyo kimsedr napiyon diye yürümüyor üstüne rahat birakim hayvamlari artik onlarda sizde ayni seylere sahopsiniz ayni havayi soliyosunuz Allah büyük…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üniversite Öğrencisi Kampüs Bahçesindeki Hayvanları Unutmadıöç

Üniversite Öğrencisi Kampüs Bahçesindeki Hayvanları Unutmadı

felçli kedi

Felçli Kediyi Yürüteç ile Hayata Döndürdüler! İlk Adımlarını Böyle attı…