in

‘Kalbimdeki Deniz’ Dizi Ekibinden Sokaktaki Kediler için ‘Kalbimdeki Kedi Evi’ Projesi

Kalbimdeki Deniz ekibi, havaların soğuduğu bugünlerde sokaktaki kedileri unutmayarak dizi çekiminin yapıldığı evin bahçesine Kalbimdeki Kedi Evi adını verdikleri büyük bir kedi evi yaptılar.

Havaların soğumasıyla sete ısınmak için gelen pek çok kediye ev sahipliği yapan Kalbimdeki Deniz set ekibi, set olmadığı zamanlarda hayvanlara barınacakları sıcak bir yuva yapmak için harekete geçti. Çengelköy’de çekim yaptıkları evin bahçesine büyük bir kedi evi inşa eden ekip, eve “Kalbimdeki Kedi Evi” adını verdi.  Bütün ekibin ve oyuncuların emek vererek inşa ettiği kedi evinin açılışını da yapan ekip, kurdele kesmeyi ihmal etmedi.

kediev1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kalbimdeki Kedi Evi’nin odalarının isimleri de en az evin kendisi kadar dikkat çekici. Telsiz, Kaşe, Repo gibi set terimleriyle adlandırılan kedi odalarına yeni sakinleri hemen yerleşmeye başladı. Bu soğuk havalarda barınacak yer sıkıntısı yaşayan sokak havanlarını unutmamak gerektiğine dikkat çeken Kalbimdeki Deniz ekibi, sokak hayvanlarına sıcak bir yuva kazandırmanın mutluluğunu yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

occc

Vazgeçmediler ve Mutlu Sona Ulaştılar

kedi miyav ö.ç

Kediler Neden Miyavlar?