in

Kalbi Durduktan Sonra Hayata Döndürülen Savaşçı Yavru

Kalbi durduktan sonra hayata döndürülen minik köpek ömürlük yuvasını arıyor.

Yavru köpek jandarma personelinin ihbarıyla 13 Mart Perşembe günü gece saatlerinde Düzce’nin bir köyünde bulunduğunda bilinci kapanmış zor nefes alıyordu. Yavrunun kalbi kliniğe ulaştırıldığında durmuştu ve vücut ısısı ise oldukça düşüktü. Veteriner hekimin çabalarıyla tekrar hayata döndürülen yavru köpeğin yaşam savaşı ise işte tam o anda başladı.

sahip bulunacak

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Minik Köpek Yaşadıklarından Dolayı Güçsüz Düşmüştü

Yavru uzun bir süre açlık çekmiş ve boynunda bulunan derin yaradan enfeksiyon kapmıştı. Klinikte geçirdiği ilk gecenin ardından vücut ısısını dengelemek amacı ile eve alınan minik köpeğin başında gecelerce nöbet tutuldu. Her gün kliniğe de götürülen yavru köpek yaşadıkları yüzünden çok güçsüz ve zayıf düşmüştü. İlk başlarda ayakta duramıyor hatta yardım almadan tek başına su bile içemiyordu.

savasci kopek

Şimdi Ömürlük Yuvasını Arıyor

Tedavisi evde devam eden savaşçı yavru şimdilerde kilo aldı ve ayağa kalkabiliyor hatta minik de olsa adımlar atmaya başladı. Şimdi tek istediği onunla tamamen iyileşene kadar sabırla ilgilenecek ve birbirlerine arkadaş ,aile olabilecek bir insan. Bu haberi paylaşarak yavrunun daha çabuk bir yuva sahibi olmasına da yardım edebilirsiniz.

İLETİŞİM: Düzce Hayvanları ve Hayvan Haklarını Koruma Derneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sopayla Eziyet Edilen Kediye Gaziantep Hayvan Bahcesi Sahip Cikti

Sopayla Eziyet Edilen Kedinin Tedavisi Devam Ediyor

jandarma ve hayvanlar

Jandarma Ekipleri Yaralı Martıyı Hastaneye Götürdü