in ,

Kalbi Duran Karacayı Hayatta Tutmak İçin Seferber Oldular

Samsun’da köpeklerin saldırısına uğrayan yaralı karacanın yardımına koşan jandarma ve vatandaşlar kurtarmaya çalışmak için sefer oldular. Kalbi duran karacaya suni teneffüs ve kalp masajı yaptılar ancak kurtaramadılar.

Olay, Samsun‘un İlkadım ilçesi Avdan Mahallesi Soğanlı mevkisinde dün akşam meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahalle sakinlerinden Gökhan Selim (32) ve akrabası Enver Şahin (34) köpeklerin saldırdığı karacayı yaralı halde bulup jandarmaya haber verdiler. İlkadım İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri kısa sürede olay yerine giderek yaralı karacıyı kurtarmak için Gökhan Selim ve Enver Şahin’in de yardımıyla patika yoldan ana yola yaklaşık 200 metre taşıyarak jandarma aracının yanına getirdiler. Bu sırada karacanın solunumu ve kalbi aniden durdu. Gökhan Selim ve Enver Şahin kalbi duran karacaya suni teneffüs ve kalp masajı yaptılar.

AW320598 06

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kalp Masajı ve Suni Teneffüs Yaptılar

Ancak karaca yapılan mücadeleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Karacanın ölümü üzerine büyük üzüntü yaşayan Gökhan Selim ve Enver Şahin, ” Gündüz gezerken gördük. Sonra köpekler saldırmış ve yaralı bulduk. Tedavisi için jandarmadan yardım istedik. Kalbi durdu. Suni teneffüs ve kalp masajı yaptık kurtaramadık” dediler.

AW320598 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsun Limanindaki Kirlilik Endise Yaratiyor

Samsun Limanı’ndaki Kirlilik Endişe Yaratıyor

Sosyal Medya Hesabinda Aile Fotografini Paylasan Ogretmene Gelen Mesaj Soke Etti 6

Sosyal Medya Hesabında Aile Fotoğrafını Paylaşan Öğretmene Gelen Mesaj Şoke Etti