in

Kahraman Polisimiz Fethi Sekin’in Beslediği “Arap” Öksüz Kaldı

İzmir Adliyesi’ndeki patlamada şehit olan polis memuru Fethi Sekin’in şehit düştüğü yerde hergün beslediği can dostu Arap yas tutuyor.

İzmir Adliyesi’ne yönelik saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin’in her gün beslediği ‘Arap’ isimli köpek, adliye önündeki kulübenin yanına yatıp, burada bekledi.
Bayraklı’daki İzmir Adliyesi’ne yönelik olarak düzenlenen bombalı terör saldırısı sırasında teröristlerle son kurşununu kadar çatışıp şehit düşen 3 çocuk babası trafik polisi Fethi Sekin, görev yaptığı kulübenin yanına gelen ‘Arap’ isimli köpeği her gün besliyordu. Çatışma anında görüntülerde koşarken görülen köpek, bugün de kulübenin yanına geldi. Patlamayla birlikte kullanılamayacak hale gelen kulübenin yanına yatan köpek, burada  bekleyerek şaşkın ve üzüntülü gözlerle çevreyi izledi.

fethi-sekinin-kopegi-arap-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Fethi Sekin’in şehit düştüğü yere karanfiller bırakan vatandaşlar, kahraman polisimizi vurulduğu yerde anarken, hayvansever şehidimizin her gün bakıp beslediği sadık dostu sokak köpeği de yağmur altında bekledi.

fethi-sekinin-kopegi-arap

Yaklaşık 10 yıldır adliye girişinde beslenen sokak köpeği, adliyenin önünden bir an olsun ayrılmıyor ve bekçilik yapıyordu.

fethi-sekin-2

Hayvansever kahraman polisimizi rahmetle anıyoruz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yana ajanimo

Mürekkep Bu Kez Yüzünün Yarısında Bitti: İki Yüzlü “Yana” ile Tanışın

iettsoforutavugukurtardi

İETT Şoförü Karda Mahsur Kalan Tavuğu Kurtardı