in

Kafa Karıştıran Bir Fotoğraf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanızı Karıştırabilir

Bu kafa karıştıran fotoğrafa siz de çok şaşıracaksınız.

Optik illüzyonlara bakmak oldukça akıl almaz ve eğlencli olabilir. Almanya’da Bavyera eyaletinden i_spin_bubbles adlı Reddit kullanıcısı kedisinin fotoğrafını çekerken bu anı yakaladı. Çektiği bu fotoğrafta, kedisi kafasını bir sepette kaybetmiş gibi görünüyor. Bu gönderi 10 binin üzerinde olumlu oy topladı ve eğlenceli yorumlar aldı. Birçok kişinin ise bu fotoğrafın nasıl ortaya çıktığını aklı almıyor ve oldukça merak ediyor.

Görünüşe göre, işin sırrı fotoğrafta bir değil iki kedinin olmasıdır. Biri sepette yatan Koda isimli kedi, bir diğeri ise kafası geriye doğru olan Lilly isimli kedi. Kedilerin sahibi ile konuştuk ve bize kediler hakkında daha fazla bilgi verdi.

i_spin_bubles kullanıcısı Reddit’e attığı gönderiye “Bir kafa içeriye, bir kafa dışarıya.Kedi tamamlandı.” yazdı.

İşte o gönderi:

Kafa Karistiran Bir Fotograf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanizi Karistirabilir

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Reddit kullanıcısı, fotoğrafı görene kadar bir illüzyon fark etmediğini söyledi. Ayrıca “Sadece ikisinin de oynarken fotoğraflarını çektim. Yakaladığım resmi gördüğümde illüzyonu fark ettim. Resmin bu kadar yayılmasını beklemiyordum. Sadece r/aww (kedilerle ilgili muhabbetlerin yapıldığı bir platform) üzerindeki insanların bundan hoşlanmasını umuyordum.

Kafa Karışıklığına Sebep Olan Koda ve Lilly

Kafa Karistiran Bir Fotograf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanizi Karistirabilir 2

Sepette ürpererek bakan Kodaydı, Lilly ise Başını Çeviren…

Kafa Karistiran Bir Fotograf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanizi Karistirabilir 3

“Anne ve babamın her zaman kedileri vardı. Bu yüzden ben de hep kedilerim olmasını istemiştim. Kız kardeşime kedi istediğimi söyledim. Kedisi henüz kısırlaştırılmamıştı (ayrıca Lilly) fakat kedisi düşük yaptı. Bu sebeple kız kardeşim bu iki kediyi benim için yakındaki bir çiftlikten aldı. 10 haftalıktılar. İlk hafta kız kardeşim ve yeni annesi Lilly ile birlikteydiler. O haftadan sonra onları almak için vaktim oldu.

Reddit kullanıcısı her zaman kedileri olsun istedi. Bu yüzden üç kedi sahiplendi. Koda, Miez ve Lilly…

Kafa Karistiran Bir Fotograf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanizi Karistirabilir 4

Ev sahibi kediler ve arasındaki ilişki hakkında daha fazla bilgi paylaştı: “Lilly ve Koda beklediğimden daha iyi anlaşıyorlar. Miez keyfine göre hâlâ fazla aktif olmasına rağmen Miez’i kabul ediyor.” Daha fazla kedi almayı planlamadığını söyledi: ” Üç kedi yeterli özellikle dışarıda dolaşamadıkları için. Her tarafta arabaların olduğu bir şehir merkezinde yaşıyorum, bu onların dışarıya çıkmalarına izin vermem için riskli olur. Bu yüzden bir sürü kedi ağacı yaptım.

Lilly, kullanıcının sahip olduğu üçüncü kediydi. Onu aldığında ateşi nedeniyle bacağında bir yaralanma vardı ancak, Lilly kısa sürede iyileşti.

Kafa Karistiran Bir Fotograf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanizi Karistirabilir 5

“Genç bir dişi kedi aradığıma dair bir reklam oluşturdum ve birkaç gün sonra, erkek kedisiyle pek iyi geçinemeyen Lilly adında bir kediyle dönüt aldım. Bacağı yaralandı ve enfeksiyon kapmış gibi görünüyordu bir de ateşi vardı. Bu yüzden veterinere gittim, aşı kartını gördüğümde gözlerime inanamadım: 20 yıl önce ölen erkek kardeşimle aynı gün doğmuş.”

İşte bütün ailenin birlikte uyuduğu yer:

Kafa Karistiran Bir Fotograf Viral Oluyor ve Bu Sizin de Kafanizi Karistirabilir 6

Sahibi ayrıca okuyucularla bir mesaj paylaşmak istedi: “İnsanların genç kedileri sadece sevimli oldukları için veya köpekten daha az çalıştıklarını düşündükleri için almamalarını isterim. Kediler bilinenin aksine oldukça sosyal hayvanlardır ve alabilecekleri tüm ilgiye ihtiyaç duyarlar.”

Kaynak: boredpanda.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ceku

Sokağa Atılıdı, Kanser Oldu…Ceku, İyi İnsanlar Sayesinde Yaşama Tutundu

hulya duyar ve zeus

Sultan Bakkal’la Gönüllere Taht Kuran Hülya Duyar’ın Zeus Aşkı