in

Kadıköy’de Hayvana ve Yaşam Hakkı Savunucusuna Şiddet!

Kadıköy’de hamile bir kedi poşete kondu, tekmelendi. Kapı önünde poşetin içindeki hamile kediyi tekmeleyen kişiden savunmasız olan kediyi kurtarmaya çalışan yaşam hakkı savunucusu Esra Yılmaz da şiddete uğradı.

Olay Kadıköy’de Rasimpaşa Mahallesi’nde gerçekleşti. Kucağında küçük köpeği ile gezmekte olan Esra Yılmaz, bir kişinin öfkeyle yerdeki bir poşeti tekmelediğini gördü.

Poşet içindekini tekmeledikten sonra, ters çevirdiğinde içinden hamileliğin ileri aşamasında olan bir kedinin kendini kurtararak kaçtığını gören Esra Yılmaz, saldıran kişiye sokak hayvanlarına şiddet uygulayamayacağını söyledi. Saldırganın ‘istediğimi yaparım’ eşliğinde hakaretle karşılık vermesi üzerine Esra Yılmaz cep telefonu kamerası ile çekim yapmaya başladı.

Uyardı, Darp Edildi!

Saldırganın bu kez küfürlerle kendisine yönelmesi sonrasında, yaşam hakkı savunucusu Esra Yılmaz kucağında köpeği ile kendini savunmaya çalıştı. Savunmasız hamile kediden sonra, kucağındaki köpeği ile kendisi de saldırıya maruz kalan hayvanseverin, çekebildiği sürece videoda ağır küfüre de maruz kaldığı görüldü.

WhatsApp Image 2020 08 27 at 17.51.21

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Esra Yılmaz

Şikayetçi Oldu

Kendisine yönelen saldırgandan hem kendini hem de kucağındaki köpeğini korumaya çalışan mağdurun kollarında darp izleri oluştu, cep telefonu da düşerek kırıldı. Hastaneden darp raporu alan Esra Yılmaz karakola giderek saldırgandan şikayetçi oldu.

Tekmelenen ve hamileliğinin son dönemlerinde olduğu görülen kediyi yaşam hakkı savunucularının arama çabası sürüyor.

Türkiye’nin Hayvan Haber Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gul ve dusun

Çocuk Kitabında Mide Bulandıran Satırlar

1 13

Emekli Polis Memuru Baktığı Yavru Kedilerin Öldürüldüğünü Görünce Şoke Oldu