in

Kadiköy’de Gece Köpek’e Tecavüz Eden Sapık Suçunu İtiraf Etti, Serbest Bırakıldı!

Hayvana şiddet ve tacizin mağduru ‘Gece’ köpek 2 hafta önce Kadiköy’de boynuna kemer takılarak götürülmüş ‘Gece’ bulunduğunda vajinasında zorlama ve kan bulunmuştu! Olayın faili sapık şahıs yakalandı ve yine serbest bırakıldı!

Kadıköy’de hayvan severler ve mahalle sakinleri tarafından bakımı üstlenilen 2 yaşındaki sokak köpeği ‘Gece’yi başına kemer geçirip çekerek götüren ve bir parkta tecavüz edip sakat bırakan sapık polis tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen ve suçunu itiraf eden 56 yaşındaki sapık serbest bırakıldı.

gecekopek

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sosyal medyadan başlatılan ve 2 haftadır devam eden sapığın bulunmasına yönelik çağrılar sonrasında harekete geçen ve saatlerce kamera görüntüsünü inceleyip önce eşkal ve kimlik çalışması yapan Kadıköy polisi, 14 Haziran günü gece saatlerinde aradığı sapığı Caferağa mahallesi Moda caddesinde yakalayarak gözaltına aldı.

Kimliği polis tarafından, olaydan bir hafta sonra tespit edilen ancak arandığını fark edince bölgeyi terk edip uzaklaştığı ve tehlikenin geçtiğini düşünerek önceki gece tekrar mahalleye dönüş yaptığı sırada yakalanan sapığın, evsiz barksız birisi olması ve adresinin bulunmaması nedeniyle yakalanmasının geciktiği öğrenildi.

gecekopek 1

Bimekân olarak tarif edilen ve sokaklarda yaşayan birisi olduğu öğrenilen ve emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf eden 56 yaşındaki H.H.G. isimli sapık, işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece serbest bırakıldı. Hayvanseverler tarafından korumaya alınan 2 yaşındaki Gece köpeğin tedavisi ise devam ediyor.

gecekopek veterinermuayenerapor

Kadiköy’de Boynuna Kemer Takılarak Götürülen ‘Gece Köpek’te Tecavüz Bulgusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu: Yavru Köpeğe Uyguladıkları Vahşetle, Ölümüne Yol Açan Alçakları Şiddetle Kınıyorum

sapanca cumhuriyet bassavciligi yavru kopekle ilgili sorusturma baslatti

Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı Yavru köpekle İlgili Soruşturma Başlattı